Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ağrı olması iyi çünkü yumurtalar gelişiyo demek

Bak bunu tahmin etmiştim ilaçtan dolayı ağrıyo göğüsler dimi canım. Benim dr çok fena, sızlıyo içleri, uçları acayip hassas. En ufak harekette ağrıyolar. Bende de hiç göğüs ağrısı olmazdı, adetten iki gün önce bastırırsam ağrırdı. Bu ay çok fenayım ama tahmin ettim hep ilaçlardan bunlar

Ilactan ama ayni zamanda hamilelik belirtisi

Kizlar bu arada sizle birsey paylasmak isterim.pazartesi dojtora gidince doktorum tekrar klomen yazdi .bende ekstra kullanmam gereken birsey varmi diye sordum çabuk olnasi icin. incir jurü yapiyimmi dedim yapna dedi.Gulerek sogan suyu iç dedi. Bir arkadasi soğan suyu ve klomenle hamile kalmis.ben gercektenmi diye heyecanlaninca şaka şaka dedi.ama bence gercekti.cunku asistanida onayladi.bende soğan suyu iciyorum suan..

Canım soğan suyu çok iyi içerdeki enfeksiyonu atıyor bende kullanmıştım gözle görülür derecede etkili

13. Gün testimi paylaşmak istedim burada gözükmüyo sanırım dikkatli bakınca gri gibi görünüyo ama bence ikinci çizginin yeri

Eklentiler

• D9A9FAE6-9F89-4AD7-A1F9-0D17EBC76701.jpeg
    95,1 KB · Görüntüleme: 52
İlk olucak canım. Aralıkta 8 haftalık bi kürtajım var malesef. Onda hemen korunmadığımız ilk ay hamile kalmıştım. Şimdi korunmadığımız 4.ay bakalım inşallah olur artık

Cok yenisin sakın ümitsizlige düsme.ümitsizlendigin anda hersey kotute gider.ben su 1 yilda anladimki cicugun olmasini istiyorsan kafanda cocuk dusuncesi yer etmicek.ben ilkinde cok rahattim.ama simdi 1 yildir kafam allak bullak..

Ben de ilk çocuğuma hamile kalmadan önce soğan kürü yapmıştım kesinlikle ondan olduğunu düşünüyorum bir ay daha adet oldum rahim temizlendi ve bir sonraki ay hamileydim. Geçen aylarda yine yaptım ama aralıklı oldu ve tam 15gün uygulamadım üstüne iki kere adet oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…