Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bildigim kadariyla igneden 14 gün sonra adet olunmasi gerek. Ama ben progestan kullaniyorum. Daha once kullandigimda ilaci birakana kadar adet olmamistim. Kanda negatif çıkınca dr ilaci birak demisti. 2 gun sonra adet olmustum. Yanliz birsey kafami kurcaliyor. Araya bayram girdiği icin hemsire testi 27 agustosta yaptir dedi. Ben o zamama kadar progestana devam mi etsem acaba? Yoksa cuma günü kanda baktirip ilaci kessem mi
Doktoruna bir sor istersen canım bilemedim

Erken zaten cnm bekle bakalim sonradan pozitife donebilir bende bugun yada yarin yapicam 14.gunum bugun
Hevesim kırıldı canım ama bakalım bekliycem artık. Ben de inşallah adet olmazsam adet günü yapıcam, erken yapınca çok hüsran oluyo. Sen de sabret biraz, 16.gün falan yap

Hevesim kırıldı canım ama bakalım bekliycem artık. Ben de inşallah adet olmazsam adet günü yapıcam, erken yapınca çok hüsran oluyo. Sen de sabret biraz, 16.gün falan yap

Allahtan ümit kesilmez bakalim ne olur ne olmaz aynen bekliyorum bakalim 2 gun once silik cizgi gordum gordum ama suan suan test yok elimde olsa yaparimda böyle dayanıyorum bende iste

Allahtan ümit kesilmez bakalim ne olur ne olmaz aynen bekliyorum bakalim 2 gun once silik cizgi gordum gordum ama suan suan test yok elimde olsa yaparimda böyle dayanıyorum bende iste
Bugün kaçıncı günün canım? 2 gün önce silik çizgi gördüysen bence senin umudun yüksek olmalı canım, çünkü iğne etkisi geçmiştir artık herhalde

İgne gunu haric 14. Gunum igne gunu dahil 15.gunum ya 10.gunumde kan vermistim ya fusuk cikmisti o yuzden diyorum olsa o zaman cikmazzmiydi
Kan tahlilini erken yaptırmıştın bence canım, çıkmaması normaldi. Artık bundan sonra kanda çıkar tabi büyük ihtimalle. Olmadı 2 gün bekleyip idrar testi yaparsın yine

Kan tahlilini erken yaptırmıştın bence canım, çıkmaması normaldi. Artık bundan sonra kanda çıkar tabi büyük ihtimalle. Olmadı 2 gün bekleyip idrar testi yaparsın yine

Olabilir cnm daha yapmadim bakalim idrarda cift cizgi gormeden kan vermicwm bakalim bakalim insallah seninde pozitife doner cnm

Günaydın kızlar. Ben de sabah ilk idrarla test yaptım ve negatif. Hiçbir silik çizgi yok. İğne günümü de sayarsak 13.günüm, saymazsam 12.gün. biraz yıkıldım tabi

Günaydin canim.testi çok çok erken yapmişsın ancak kanda cikar bugün.üzülme negatif düsünme 15 gün yapmak en sagliklisi

Bu arada kizlar benim bu ay olmadi biliyorsunuz. Ben açikçasi umutlanmistim cunku belirtiler vardi adet sancisina benzer agrilar kasilmalar ve göğüslerim şişmisti ki normalde regl dönemimde hiç ağrimazdi.ayaga kalkip otururken bile gögüslerim agriyordu. Ilacin etkisi sanirim.regl belirtileri ile hamilelik belirtileri ayniymiş. Benim bugün klonenle 2.günün ama sol kasigim agrimaya basladi ilk kullanimda ilaci kullanirken boyle olmamisti

Günaydin canim.testi çok çok erken yapmişsın ancak kanda cikar bugün.üzülme negatif düsünme 15 gün yapmak en sagliklisi
Erken biliyorum ama dayanamdım canım yaptım sonra da negatifi görünce çok üzüldüm. Kan testi şimdilik vermiycem, artık adet günümde olmazsam yine test yapıcam

X