Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaa 2.çizgi silikse bu iyi bi şey canım. Çünkü iğnenin etkisi geçmişti sende. Ay hadi inşallah güzel haberlerini alalım. Bekle 2-3 gün, sonra kan verirsin

İnsallah canim :) İlk once kana sonra idrara geciyo deniliyodu dun dun ciikmadi kanda ama bakalim Allah'in isi olurmu olur bakalim beklicem canim bu sefer zaten testde kalmadi :)

İnsallah canim :) İlk once kana sonra idrara geciyo deniliyodu dun dun ciikmadi kanda ama bakalim Allah'in isi olurmu olur bakalim beklicem canim bu sefer zaten testde kalmadi :)
Silik çizgi varsa büyük ihtimalle yavaş yavaş oluşcaktır canım. Belki kana da bugün geçmeye başlamıştır

Hayırlısıyla alırsın inşallah mutlu haberi canım. Biraz daha sabret, sonra bak sen üzüldün akşam boşu boşuna

Evet cok uzuldum bide annemlerde il degistirdi normalde yakin oturuyorduk bugun gittiler cok dua ettim ediyorum yanliz yanliz kaldim Allahim.en azindan bebegim olsun diye insallah herkese nasip olur sabirla.beklicem bakalim saol cnm

Evet cok uzuldum bide annemlerde il degistirdi normalde yakin oturuyorduk bugun gittiler cok dua ettim ediyorum yanliz yanliz kaldim Allahim.en azindan bebegim olsun diye insallah herkese nasip olur sabirla.beklicem bakalim saol cnm
Amiin bir an önce isteyen herkes beniş sahibi olsun canım

Kizlar klomen ve ovitrelle kullanip regl olan oldumu yoksa hepinizin ilk kullanimimi.kan testim negatif ve 18.günümdeyim regl olamadim ama korkunç ağrilarim var 2 gündür karnim belim kopuyor.ara ara bicak saplanircasina kasiklarim agriyor.acaba ilacin etkisimi.

2 defa kullandım ben de kist yaptı kistlerim yok olunca femara ya başladım

İlk kez kullanıyorum canım. Ama kist falan mı oluştu acaba, çok beklemeden bi doktora gitmen iyi olur bence

İlk kez kullanıyorum canım. Ama kist falan mı oluştu acaba, çok beklemeden bi doktora gitmen iyi olur bence

Evet canim bende oyle düşunüyorum. Doktorum biraz rahat kadin.pazartesi gel dedi.ama kötülesirsem acile gitcem.insallah sizler yasamazsiniz

Benim ilk kullanışım değil ama kist oluşmuş olabilir sende doktora görün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…