Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bendede hic agri yok 0 agri yyani benim ilk tecrubem o yüzden pek bilemiyorum sadece ağrı olur demislerdi 5.gunum hic bir agri yok brnde
Canım benim de bugün 3.günümdü iğnede. Bugün kasık ağrım baya bi oldu. Hatta hala belimde ve kasıklarımda hafif ağrı var. Ama ilk iki gün hiçbir şey yoktu. Benim de işk çok merak ediyorum

Allah allah Çağırmış mıydı kontrole tekrar

Ayin 8 inde gidicem progesteron tahlili yaptirmaya yumurta catlamismi diye bakiliyomus o tahlille.

Canım benim de bugün 3.günümdü iğnede. Bugün kasık ağrım baya bi oldu. Hatta hala belimde ve kasıklarımda hafif ağrı var. Ama ilk iki gün hiçbir şey yoktu. Benim de işk çok merak ediyorum

Bende hic bir agri yok hissedebildigim bilmiyorum kizlar etki etmedimi diye gebelik testide yaptim cifr çizgi cikti ama bakalim ne olucak hic beni rahatsiz eden bir agri hissrtmedim

Kendine bunu dert etme canım, ağrı olmayanları da çok okudum burda. Benim de bugün oldu baya ağrım, şimdi yok gibi

Kendine bunu dert etme canım, ağrı olmayanları da çok okudum burda. Benim de bugün oldu baya ağrım, şimdi yok gibi
Kişiden kişiye değişiyodur belkide benim bi fikrim yok canlar

Karın boşluğınsağ ve sol iğneler batıyo resmen içinde bulunduğum durumla bi ilgisi olabilir mi ya birlikte olmamız gerekiyordu onun yüzünden olamadık moralim bozuldu

Karın boşluğınsağ ve sol iğneler batıyo resmen içinde bulunduğum durumla bi ilgisi olabilir mi ya birlikte olmamız gerekiyordu onun yüzünden olamadık moralim bozuldu
İğnenin etkisindendir normaldir canım bence. Ayaklarını ve belini sıcak tutmaya çalış bu günlerde, üşütmeyesin. İlişkiyi de çok kafana takma, görev gibi görünce daha kötü zaten. Akışına bırak ne zaman oluyosa

Ben doktora gittigimde ve

Cnm bende agri yok ama igne etkisinden oluyor diye okudum bugun hafif agrio oldu benimde o kadar.

Kizlar bendede hic agri yok 0 agri yyani benim ilk tecrubem o yüzden pek bilemiyorum sadece ağrı olur demislerdi 5.gunum hic bir agri yok brnde
Merhaba. Benim de ilk tecrübemdi. Cuma günü iğne oldum. Hiç ağrı, batma falan hissetmedim. Şimdi doktor kontrolünden geldim. Yumurta tam istediğimiz gibi zamanında çatlamış dedi.
İçin rahat olsun.

Merhaba. Benim de ilk tecrübemdi. Cuma günü iğne oldum. Hiç ağrı, batma falan hissetmedim. Şimdi doktor kontrolünden geldim. Yumurta tam istediğimiz gibi zamanında çatlamış dedi.
İçin rahat olsun.
Ay canım merhaba ben de cuma günü oldum iğnemi, mutlu haberi birlikte alırız inşallah. Benim de ilk klomen ve çatlatma iğnem, çok sabırsızım

Ay canım merhaba ben de cuma günü oldum iğnemi, mutlu haberi birlikte alırız inşallah. Benim de ilk klomen ve çatlatma iğnem, çok sabırsızım
Ayyy inşallah. Doktor pazar gününden itibaren 12 gün say öyle test yaptır dedi. Ayrıca stresli ortamlarda bulunma dedi.
O yüzden stres yapmak yok kızlar. Bekleyeceğiz.

İçin rahat olsun.

Yaa gerçekten mi bu habere cok sevindim icimi icimi rahatlattin valla cok teşekkür ederim inşallah sende hamissindir :) keske hep beraber pozitifi görsek

İlk 2 gun cok stres yaptim eevde olsam surekli kafaya takardim sanirm calistigim icin unutuyorum cogu zaman kizlar Allah'ın izniyle insallah hepimiz hamileyizdir ya :)

Ayyy inşallah. Doktor pazar gününden itibaren 12 gün say öyle test yaptır dedi. Ayrıca stresli ortamlarda bulunma dedi.
O yüzden stres yapmak yok kızlar. Bekleyeceğiz.
Bana adetin geçince yap test dedi. Nasıl dayanıcam bakalım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…