Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günde 2 tane kullandım canım. Sabah 1 akşam 1 tane. Hatta 5 yumurtam var ama diğer ikisi 14 ve 15 mm, onlarda pek umut yok. Daha iğneyi dün atıldım, nasıl geçicek zaman bilmiyorum

Valla aynen öyle bende oyleyim zaman gecmek bilmiyo insllah hayirli sonuclar alirizda 20 gun bile beklemeye raziyum

Madallah cnm guzel buyumusler ben gunde 1 kullandim klomeni ins dezavantaj olmaz valla suan yapabilcek pek biseyimiz yok sanirim bekliyoruz kuru incir cok duydum gunde 2 tane ondan yiyorum ben dene istersen sende cnm
İnşallah olumlu sonuçlar hayırlı haberler alırız canım. Kuru inciri çok duyuyorum ama biraz korkuyorum canım. 3 ay önce prolaktinim yüksek çıktı kürtajdan sonra yüksek kalmış olabilir dedi doktor, sonra ilaç kullandım hemen düştü. Artık her şey yolunda ama kuru incir prolaktini yükseltebiliyomuş o yüzden biraz dikkatli yemeye çalışıyorum

Aaa evet cnm oyle bi etkisi var bende idealdi prolaktin seviyem o zaman gunde 1 e dusurim bende ins 3 umuzfe hamileyizdir kizlar :)

Aaa evet cnm oyle bi etkisi var bende idealdi prolaktin seviyem o zaman gunde 1 e dusurim bende ins 3 umuzfe hamileyizdir kizlar :)
Aynen kuzum çok abartmadan ye sen yine de :) ayy inşallah canım ya ağzından bal damlıyo, inşallah hamileyizdir ama ben daha dün yapıldım iğneyi, yani asıl çalışmalar bugün başlıyo

Aynen kuzum çok abartmadan ye sen yine de :) ayy inşallah canım ya ağzından bal damlıyo, inşallah hamileyizdir ama ben daha dün yapıldım iğneyi, yani asıl çalışmalar bugün başlıyo

Aynen doğru ben ayin 1 i sabah igne oldum 2-3 münasebet oldu simdi gün aşırı demislerdi oyle yapicm artik

İgneden 12 gun sonra yapilmiyormu ki test
Burda herkes öyle diyo kuzum 12 gün sonra iğnenin etkisi geçiyomuş ama bana doktorum adetin geçince yap en garantisi dedi. 16 gün sonra adet günüm, inşallah olmam da test yaparım

Burda herkes öyle diyo kuzum 12 gün sonra iğnenin etkisi geçiyomuş ama bana doktorum adetin geçince yap en garantisi dedi. 16 gün sonra adet günüm, inşallah olmam da test yaparım

Benim adetimin tam tarihi yok malesef o yuzden igne eetkisi gecince yapicam 10-12 gun sonra yaparim yaparim sanirim

Benim adetimin tam tarihi yok malesef o yuzden igne eetkisi gecince yapicam 10-12 gun sonra yaparim yaparim sanirim
Ben de 16 gün bekleyemeyebilirim canım 12-13 gün sonra yapabilirim :) sana ne zaman yapıldı iğne canım? Bi de iğneden sonra neler oldu vücudunda, ağrı durumun falan nasıl?

Ben de 16 gün bekleyemeyebilirim canım 12-13 gün sonra yapabilirim :) sana ne zaman yapıldı iğne canım? Bi de iğneden sonra neler oldu vücudunda, ağrı durumun falan nasıl?

Ben cift cizgiyi gorebilmek icin yaptim simdiden igne etkisi bile olsa gormek istedim :) Çarsamba gunu ayin 1 inde oldum cnm. Bende hic asiri bir kasik agrisi olmadi hic bir etkide olmadi sadece akintim cok hafif hafif kasilma oluyo bugun sadece. İlk 2 gün münasebette cok agrim oldu simdi birsey yok valla :) sende hic agri vrmi?

Ben de dün yani 3ünde oldum canım. Münasebetimiz daha bu akşam olucak :) bakalım ağrı olucak mı bilmiyorum. Dün ilk gün iğneden 7-8 saat sonra hafif bel ağrım oldu ve gece bi kaç kez sulu akıntım oldu. Bugün hiç ağrım yok akıntı da çok az. Normal mi bilmiyorum, korkuyorum. Acı çekmeye alıştırmıştım ben kendimi ama şu an bi aprım yok :)

Bende senin gibiyim alismisiz illa bir etki bekliyoruz. Bu arada kuran bilginiz varsa hergun meryem suresi ookudugunu soylemisti bir bayan sonucta kuran zarar gelmez bende bu aksam okumaya baslicam inşallah hepimizin niyetine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…