Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsallah olumlu pozitif sonuclanir cnm. Bende hic agri yok suanda cnm dun hafif kasik agrim oldu bugun hic bi agrim yok insallah etki etmistir. Sende agri varmi cnm bende gobekten oldum. Dua edelim insallah hayirli haberler veririz
İnş canım hayırlısı olsun ben daha bugün oldum kıpırdanma var sürekli karnımda bide acıma oluyo içerde eğilimiyom bişey batıyo sanki hsg çekildim

İnş canım hayırlısı olsun ben daha bugün oldum kıpırdanma var sürekli karnımda bide acıma oluyo içerde eğilimiyom bişey batıyo sanki hsg çekildim

Bana hic oyoe biseoolmadi sorun bendemi acaba bilmiyorumki hatta gebelik testi yaptim bugünde acaba etki etmedimi diye ama pozitif çıktı ise gittim bugun hic hisey olmadi insallah sonu guzel olsunda ikimiz icinde

Sonunda bugun kasık agrim oldu ve akintimda vardi en azindan etkisini gosteriyor diye dusundum
Çok şükür canım benimde dün yumurtlama akıntım geldi hafif ağrı oldu bişey anlamadım akşam üstü 36 saat dolmaya yakın ağrı başladı kasılma oluyo yürüyemiyorum :/

Çok şükür canım benimde dün yumurtlama akıntım geldi hafif ağrı oldu bişey anlamadım akşam üstü 36 saat dolmaya yakın ağrı başladı kasılma oluyo yürüyemiyorum :/

Bende hucoyleh dayanilmayacak bir kasik agriskasik agrisi olmadı sadece munasebette cok zorlandim hayirlisi olsun cnm hakkimizda insallah pozitif olur sonucu

Bende hucoyleh dayanilmayacak bir kasik agriskasik agrisi olmadı sadece munasebette cok zorlandim hayirlisi olsun cnm hakkimizda insallah pozitif olur sonucu
Bu kadar uzun sürmüyordu bel ağrımda çok var ya iğne günü münasebet oldu benimde mecbur kaldım eşim görevde bu gece. hayırlısı allahtan ümit kesilmez sen koldan mı olmuştun iğneyi

Bu kadar uzun sürmüyordu bel ağrımda çok var ya iğne günü münasebet oldu benimde mecbur kaldım eşim görevde bu gece. hayırlısı allahtan ümit kesilmez sen koldan mı olmuştun iğneyi

Hayir cnm gobekten oldum bende igne gunu ve dün agrim.yoktu munasebet oldugunda cok agrim oldu ama bugun kasiklarimda agri vardi munasebet sirasinda agri yoktu anlamadım yani insallah etkisi olurda. Olsun cnm 36 saat once olmadi onemli 72 saat sperm canli kalabiliyormus zaten

Evt canm hayırlısı bizden başka kimse yok galiba:)

Kızlar herkese merhaba aranıza yeni katıldım, katılmadan önce de takipteydim :) öncelikle kısaca kendimi şöyle özetliyim. 10 aylık evliyim, evliliğimin 2.ayında yani ilk korunmadığımız ayda hemen hamile kaldım. Malesef aralıkta 8 haftalıkken kürtaj olmak zorunda kaldım bebeğimin kalp atışı alınamadığı için. 5 ay korunduk. Şimdi 3 aydır korunmuyoruz ama malesef olumlu bi sonuç alamadık. Bu ay doktoruma gittim ve klomen kullandım, 3 tane oldun yumurtam oldu. 2 si solda 19.5 ve 20.5 mm, 1 i sağda 19 mm. Dün de ovitrelle çatlatma iğnemi oldum. Nasıl bi süreç bekliyor beni çok merak ediyorum. Bu süreçte sizden destek almak, fikir alışverişi yapmak istiyorum

Maşallah yunurtalar iyiymiş :) günde kaç kez kullandın klomeni

Maşallah yunurtalar iyiymiş :) günde kaç kez kullandın klomeni
Günde 2 tane kullandım canım. Sabah 1 akşam 1 tane. Hatta 5 yumurtam var ama diğer ikisi 14 ve 15 mm, onlarda pek umut yok. Daha iğneyi dün atıldım, nasıl geçicek zaman bilmiyorum

Madallah cnm guzel buyumusler ben gunde 1 kullandim klomeni ins dezavantaj olmaz valla suan yapabilcek pek biseyimiz yok sanirim bekliyoruz kuru incir cok duydum gunde 2 tane ondan yiyorum ben dene istersen sende cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…