Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
B

Benim de bu ay rahim filmi çekilecek, tek tüpümün tıkalı olmasından şüpheleniyor, eğer öyleyse 6 ay kullanabiliriz dedi klomeni, şans yarıya düştüğü için. Başka bir doktor da istersen direkt aşılama da yapabilirz demişti.

Banada sezeryanla dogum sonrasi yapiskanlik olabilir 1 yili gecti olmuyorsa vatdir bir problem dedi. Madem önce rahim filmi isteseydi niye 3 ay bosuna klomen kullandirdi o da bir sacmalik

• Beğen
Reactions: 10N
Hadi ya şansa bak. Ben de bi çok yerde bi ay içerisinde iki kez yumurtlanabildiğini okudum. Bu herhalde ilk yumurtlamadan çatlamayan yumurtanın sonra büyüyüp çatlaması oluyo olabilir

Benimde hala regl agrilarim devam ediyir.doktordan bilgi alinca zaten kspidan cikar cikmaz telefona sarilıyorum.bilgi vermem mi hiç.

Banada sezeryanla dogum sonrasi yapiskanlik olabilir 1 yili gecti olmuyorsa vatdir bir problem dedi. Madem önce rahim filmi isteseydi niye 3 ay bosuna klomen kullandirdi o da bir sacmalik
Banada dedi doktor sezeryan sonrası yapışıklık olmuştur diye o yüzden cekildim

Allahım içim içimi yiyor yaaa :/ heryere baktım kimisi 11.günde gebelik öğrenmiş, kımısı 15 16 gün geçmesi lazım yanıltır diyor off
Ya zaten 14. Gun adet oluyorusn olmadıysa eğer kesin oluyorsun doktorum öyle demişti oyuzden 11 12 13 . Gün-de belli olur yani

Çok hafif tüplerde varmış oda basınçlı su veriyorlar ya ilaç usg cekinirken o açtı sorun yok dedi rahmininde tüplerinde temiz ama ben anestezili cekilmistim

Benimde anestezili olucak .anlamadigim 5 dakika sürüyormuş.5 dakikami bayilticaklar

Benimde anestezili olucak .anlamadigim 5 dakika sürüyormuş.5 dakikami bayilticaklar
Evet ona göre veriyorlar anestezili ayılana kadaar bekliyorlar benim elimin üstünden açmışlardı damar yolu röntgen odasına girdim üstümü çıkardım önlük verdiler masaya uzandım ayaklarımı açtım damar yolundan sonra anestezist geldi ilacı verdi damardan giyim ben sonra kendime geldigimde müthiş bir kaşık ağrısı vardi icim ayırıyordu resmen akşama kadar icimdeki ilaç bosaldi

Evet ona göre veriyorlar anestezili ayılana kadaar bekliyorlar benim elimin üstünden açmışlardı damar yolu röntgen odasına girdim üstümü çıkardım önlük verdiler masaya uzandım ayaklarımı açtım damar yolundan sonra anestezist geldi ilacı verdi damardan giyim ben sonra kendime geldigimde müthiş bir kaşık ağrısı vardi icim ayırıyordu resmen akşama kadar icimdeki ilaç bosaldi

evet bende gecen sene çekildim hsg bende anestezili çektirdim başka türlüsünü düşünemiyorum gerçekten.
Anestezi olmadan tavsıye etmıyorum.

Ya zaten 14. Gun adet oluyorusn olmadıysa eğer kesin oluyorsun doktorum öyle demişti oyuzden 11 12 13 . Gün-de belli olur yani

geçen ay bir gebelik geçirmişim canım hiç test yapmıcam deyıp yapmadım yıne klomen+otrıvelle kullandım.18.günde yoğun bir sancı 19.günde bir kanama yasadım ve parca düşürdüm.Kimyasal gebelik denilen şey sanırım bilemıyorum.O yüzden de arada kalıyorum ya yıne aynı olursa dıye kan verıp kesınlestırsem mı dıye

Yaaa okadar cok mu agriyor.anesteziyi bosuna mi yapiyirlar.birde bana bur surü ilac antibiyotik falan yazmis

geçen ay bir gebelik geçirmişim canım hiç test yapmıcam deyıp yapmadım yıne klomen+otrıvelle kullandım.18.günde yoğun bir sancı 19.günde bir kanama yasadım ve parca düşürdüm.Kimyasal gebelik denilen şey sanırım bilemıyorum.O yüzden de arada kalıyorum ya yıne aynı olursa dıye kan verıp kesınlestırsem mı dıye

Kullandigim 2 ayda 18 ve 17.günlerde regl oldum.20.günlerde regl olanlarda var.istersen yarin kan testi ver netlessin.bence var gibi ama olmayincada insan yikiliyor

antııbıyotık yazıyorlar açık işlem oldugundan sonrasında enfeksıyon olmaması ıcın.birde agrı kesıcı vermıstı bana agrım olursa kullanayım dıye

Beninde diger aylarda parca dökülmesi çok oldu

X