Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bir çok kez femara gonalf kullanmış olumlu sonuç alamamış hemde iki aşılaması olumsuz olan biri olarak konuşuyorum, ne zaman niyet etsem ya kapanma oldu bölüm kapandı ya aşılamam iptal oldu, olan zaten olumsuz oldu. Madem yeni doktor yeni hastane siz gebelik istiyorum diye gidin doktorunuza, anlatin durumu verin testlerinizi sonuca gore kendi ne dicek nasil bi yol çizecek o karar versin. Size uymazsa yada bu ay değil öbür ay derse öyle başlarsınız. Hemen bu ay olacak diye kendinizi boşuna sıkmayın. Akışına bırakın ama tabiki kontrollü olun. Stres ve hayal kırıklığı malum en büyük düşmanımız
Tedavileri bırakmak zorunda kaldığım karantina zamaninda sadece ovulasyonla gebe kaldım, kimyasal oldu, adet beklerken yine kendiliğinden gebe kalabilmis biri olarak diyorum, bir yıl gittim gittim geldim ama nasip herşey

Aynen çok teşekkür ederim öyle yapayım doktor akışına bırakayım doktor nasıl yol izleyecek tabi herşey nasip kısmet sende sağlıcakla kucağına al bebişini inşallah

Aynen çok teşekkür ederim öyle yapayım doktor akışına bırakayım doktor nasıl yol izleyecek tabi herşey nasip kısmet sende sağlıcakla kucağına al bebişini inşallah
Allah razı olsun kuzum inşallah sağlıkla herkese nasip olsun

İnşallah canım.
Dularımız tüm evlat sahibi olmak isteyenlere

Verme kız meme reddi yaşar sonra pişman olursun.
Sen çanta hazılama bi eve gidip gelim dersin
Canta 1 aydir hazir esyalar kırıştı hep ya bugun doktora gittim acikligim biraz var ama bebek kafasini sokmuyormus yatis verdi persembe gunune fitil vercekmis 5-6 saatte rahim agzini aciyormus agrisizmis normal dogum icin ugrasiyorum ama kafasini sokmazsa yine sezeryan yaparim dedi. Normal dogumdan korkmaya basladim ben yaa epiduralde olsa bir korku sardi icimi

kuzum bnce ilk önce testlerini yaptır eğer herşey yolunda çıkarsa (dilerim ki çıkar) doktora git dilersen değiştir araştırıp doktoru da eğer rahm kalınlıgı herhangi birşeyinde yoksa ne derse o yolda ilerle bakarsın mucize gerçekleşir bebişin sana kendiliğinden gelir herşey nsip kısmet

Öyle yapmaya karar verdim bu ay rahim kalınlığına hormonlara baktiracam folik asit bırakmistim 2 senedir ara ara kullandım ona başlayacam

İnşallah en ağrısız acısız sağlıkla kucağına almayı nasip eder rabbim kuzum kavusuyorsunuz az kaldi

ayyy geliyor gelmkte olan daha dün erken doğabilir diyodun kuzmm sağlıcakla kucagına almanı nasip etsn rabbm

oyyyyy kuzummm bnmm çok ama çok sevndmm rabbm utandırmasın hyrlısı ile güzel sonuçlar alacagın zmnlar da glsn de bizimle burada paylaşman nasp olsun

oyyyyy kuzummm bnmm çok ama çok sevndmm rabbm utandırmasın hyrlısı ile güzel s

Ayy evet canim sonradan vazgecti erken gelmeye kafasini sokamiyor kanala bir turlu persembe bi sekilde dogurcam artik
sağlıkla kucağına al canım sen doğum yapcan minnoşunu kucağına alıcaksın benim embriyolar anne karnına düşcek ikimiz içinde güzel birgün olsun Allahın izniyle

Ay
Ayyy hadi hayırlısı ile sağlıcakla gelsin bebişin canım.
İnşallah istediğin gibi olur doğumun.

Selam canım hadi inşallah pozitif haberlerini Dr verirsin tedavin kararın hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…