Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canımm gözün Aydın çok sevindimm sağlıkla büyüsün minnoş

Analigin hakki ödenmez. Ne zor sartlarla dogum yapmissin canim. Darisi basima bakalim beni neler bekliyor :)

Zor bi doğum olmuş, boşuna demiyorlar cennet annelerin ayakları altındadır diye..

Kızlar teşekkür ederim.
Sabah 6 da su geldi edural normal doğum istedim ve saat 15.55 te kucağıma aldım.
Şuan emzirmeye uğraşma aşamalarındayım.
Gözün aydınnnnnn Maşallahhh sana bebişine Allah analı babalı sağlıkla büyütsün Darısı başımıza sağ salim kucaklarımıza alalım inşallah

Kızlar çatlama ignrsinden sonra kaçıncı gününüz durumlar nedir benim 6.gunum testim pozitif tabiki daha tam 7 gün var test yapmama doktor 13.gun yap dedi
Benimde bugün iğnemin 5.günü az önce yaptım pozitif testim inşallah gerçeğinide görürüz bende 30 ağustosta yapıcam

Canim iğne gününü sayıyor musun yoksa iğneden sonraki 5.gunun mu benim pazar iğne oldu sabah 10da kaçıncı günüm oluyor acep 6mi 7 mi
Senin iğnenin 7. Günü canım asıl testi yapmak için iğne gününü saymıyoruz ilişkiden sayıyoruz. Benim ilişki 36 saat sonrası oldu çarşamba gecesi 12 de o günü bile saymamam lazım ama sayıyorumsenin iğnenin 7.günü olmuş 3 gün sonra falan biter etkisi

Ay çok heycanli

Rabbim sağlık dolu bir ömür nasip etsin inşallah
Amin inşallah canım
Canımm gözün Aydın çok sevindimm sağlıkla büyüsün minnoş
Sağol canım amin inşallah
Analigin hakki ödenmez. Ne zor sartlarla dogum yapmissin canim. Darisi basima bakalim beni neler bekliyor :)
Keisnlikle onu doğum anında anladım Hele direk kucağıma verdiler dünyalar benim oldu.
Kuzummm maşallah Süphanallah bi ömür sağlıkla yanyana olun oğlunla inşallah, hayırlı olsun. Bak geldiiii gordun mu
Sonunda çok şükür canım. Çok sağol
Zor bi doğum olmuş, boşuna demiyorlar cennet annelerin ayakları altındadır diye..
Evet bilseydim direk sezaryan derdim hatta son anda yalvardım alın sezaryana beni die
Gözün aydınnnnnn Maşallahhh sana bebişine Allah analı babalı sağlıkla büyütsün Darısı başımıza sağ salim kucaklarımıza alalım inşallah
Sağolasın canım. Amin inşallah
Hayırlısı ile vaktinde darısı başınıza
Canimm saglikla buyut bebisini
Sağolasın canım benim
Hello kizlar
Asilamami oldum bugunn
14.gun kan ver dedii .Sizce bn hangu gun test yapem
Ohhhh maşallah inşallah lohusı duam tutarda pozitif leri görürsün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…