Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzummm ne durumdasınnn erken dogum mu hala gittin mi doktoraa
Canim selam hala dogurmadim 1 saat sonra kontrole gidicem bakalim ne dicek. Aslinda cati muayenesinde kanala tam girmemisti ama basi baya asagi indigi icin ben yuruyemiyorum hareketlerim cok kisitlandi oda rahim agzina bakmisti servikal uzunluga iste o kisalmis erken gelebilir demisti bugun az cok belli olur diye dusunuyorum. Beklese ne iyi olur aslinda zamaninda gelse ne acelesi varsa

Canim nasilsin masallah 29 haftandasin zaman ne cabuk geciyor bebislerin nasil sen nasilsin sicaklarla aran nasil
Canımıniçi biz iyiyiz siz nasılsınız tontiğinle ? Sorma.. Daha dün müjdeleri vermiştik bak bugün sen doğum hazırlığı yapıyorsun, Rabbim sağlıkla kucağına aldırsın. Çalışıyorum canım gün boyu klima altındayım ama bu şekilde bile inan zor geçiyor. Rabbim sabrını veriyor , hamd olsun başka sıkıntılar yok.. Buna da razıyız. Gece klimadan eşim uyuyurken donuyor ben hararetleniyorum

Benim evde klima yok pervaneyle oda oda geziyoruz gece boyu acik esim pikeye sariyo kendini mumya gibi yapiyo ben en son uzerimi zaten mart ayinda örtmus olabilirim gerci klima aldik ta servis bekliyoruz klimayi takacaklar insallah. Bugun kontrole gittim bebis kanala ilerlememis durmus sevindim erken dogum simdilik rafa kalkti gibi insallah

LaRisaCca C Capanin Gururu Teyom edaecoo kızlar nasılsınız nasıl geçiyor günler herşey yolunda mı ?

Ben bugün ameliyat sonrası hsg çektirdim ve tertemizmiş elime sağlık dedi bizim Bay X

Sonra Bay X ile kocam olacak adam bir olup -eşimin sperm testinde sıkıntı çıkmazsa- 6 ay tüp bebekten vazgeçirdiler, 3 ay olsun dedim pazarlık yapma sus dedi pazarlık bile yaptırmadılar bana gülsem mi ağlasam mı duygular karmakarışık

"Doktorun olarak seni tüpten vazgeçirmeye çalışıyorum farkında mısın, çalışın birazcık." diyor birde te allam

O süreçte sizinle çok dertleştim sizden çok fikir aldım size yazmak istedim direkt

Kuzummm çok sevindim my, 3 ay deneyin inşallah gerek kalmaz tüpe

Canikom zamanını bekler inşallah kerata erken gelmesin beklesin anne karnından daha güvenli yer mi var akıllı olsun
Selam canım herşey yolunda hamd olsun sen nasılsın bay x sever kendini övmeyi dedim sana kabul etmeyecek diye ama bence de ilk etapta doğeu olan bu ve inanıyorum ki kısa sürede gebe kalacaksın güzel haberlerini bekliyorum

Kuzummm çok sevindim my, 3 ay deneyin inşallah gerek kalmaz tüpe
Yaaa balım ben bir tuhaf oldum ya saf gibi kalakaldım. İnşallah doğal olurda yüzüm kara çıkar

Canım herşey yolunda olmasına sevindim bebişler hareketlenmiştir

Ya aslında bana sordu ne yapmak istersin diye benimki karıştırdı ortalığı "siz ne düşünüyorsunuz?" diyerek iyi kızdım çıkışta ama onun keyfi yerinde yine 6 aya gerek kalmadan olur inşallah dualarınızda yer verin bana da

Canım pco lular hamilelikleri süpriz gelir benim gibi.
Ben 83 kg ile hamile kaldım ve şuan 82 yim.
Şeker çıkınca diyetle indim yeterli bebeğim kilo alsın.
Sende çok dikkat et Yemene içmene

Çok sevindim canım, sağlıkla artsın değerin. Testin koyuydu demiştim var bu kez diye eşin çok sevindi mi canım

Çok sevindim canım, sağlıkla artsın değerin. Testin koyuydu demiştim var bu kez diye eşin çok sevindi mi canım
Sevinmeyi geçtim gülerken ağladı adam ben dün sabah kandırdım onu yok diye aksma gülmek mi isterisn ağlamak mi deidm gülmek dedi patiği emziği görünce harbimi dedi güldü sonra gözleri kızardı ağlamaya başladı gülerken ağladı adam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…