Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Önce yoktu. Sonra bazı sorunlar ortaya çıktı. Onlar da düzeldi. Buna rağmen embriyo sadece 1 tane oluştu. Demek bilinmeyen sorunlar var henüz
Anladım kuzu saol
Senin tedavi sıralamanın baş kısmındayız bizde sanırım =)
Bizimde sebepziz infertilite ve 2 sene olduda
Merak ettim o yüzden
Hayırlısıyla bu sefer olumlu sonuç alıcaksınn insallahh çok dua ediyorum sana

Allah razı olsun canım benim sen de çok beklemeden kavuşursun inşallah

Larimm hayırlı olsun..
Uzun zaman sonra nasıl adepte olacaksın bakalım
Ömüşüm çok teşekkür ederim
Adapte olmaya çalışacak zamanım yokki herşey birbirine girmiş hemen toparlamaya koyuldum wc ye girmem lazım gidemedim patlamak üzereyim

Merhaba , öncelikle geçmiş olsun korona geçirmişsiniz tedavi sürecinde. Peki tedaviye kaldığınız yerden ne kadar zaman sonra devam edebildiniz. Yani negatif sonuç çıktıktan hemen sonra başlayabildiniz mi sürece. Benim bi arkadaş korona geçirdi Negatif oldu ve üstünden bir ay geçmesine rağmen burun estetik ameliytını yapmadılar yanılmıyorsam iki ay sonra yapabilirz demişler. Tüp tedavisinde de durum böyle mi korona olan negatif olsa bile çok geç mi başlanıyor

Bol su içiyorum ama havuç şeker yükseltiyor die yasak..
Hayırlısı ile 2 3 hafta geçse inşallah
Sen nasılsın bebişler nasıl.
Iyıyım cnm kosturmaca ıste drlara gıdıp gelıyoruz takıplıyız nöroloji cocuk dru kakasıydı buyumesıydı dişiydi drrken zaman gecıyor bır bakacaksın sende dogmus buyumuş

Bugün de test yaptım negatif canım. Allahtan umut kesilmez elbet, ancak zor gibi
5.gün embriyosu kesin olarak 10.gün belli olmuyor mu kuzum? Keşke test falan alıp yapmasaydın insan negatifi görünce üzülüyor ister istemez. 10.günü bekle bence ya belki idrarda hemen görünmeyecektir senin.

Cok sükür canimm hersey yolunda suan agrilarim oluyo ozelliklede sirtim birde cabuk yoruluyorummm havanin sicakligi da etkiliyor tabi ama gayet iyiyim 10 kg aldim off
üzülme kuzummm 10 kg gayet iyi bnce başarılısın bnde 7 kilo almışım şimdiye kdr önümde daha kaç ay var bak bakalım ne olacak allah sonumuzu hayır etsn saglıklı olsunlarda kilo verilir elbet dkkt ediyoruz elimzden geldigince o yorulma şu an bndede var ama sıcaktan çnkü biz yanıyoruz burada allah yardımcımız olsun

Merhaba, alıntıladığınız mesajımda da söylediğim gibi 3 aralıkta covid olduk tedavimiz durduruldu ve aralıkta negatife dönünce ilk adette dr kabul etmedi. 24 Ocakta adet olunca adetin 3. Gününe randevu aldık. Fakat eşim bu arada sperm tahlili yaptırmıştı ve sayıları ocak ayında aralıktaki sonuçlarına göre daha iyiydi. Benim ise ilk tedavide yumurtalıklarım başladığım zamana göre çok daha iyiydi. Ama önceden doğal gebeliklerim de olduğundan dr başlayabiliriz dedi. Tüpte erkeğin milyonlarca sperme ihtiycı yok spermlerin sağlıklı olması yeter zaten içerisinden yumurta adedince seçip işlem yapıyorlar. Ama ünlü bir ürolog ile görüşmüştüm ve o covidden sonra acele etmeyin en az 3 ay bekleyin demişti. Spermlerin kendilerini yenileme süresi 3 aymış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…