Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar moralim çok bozuk. Aşılama için 5 gün gonalf kullandım o kadar. Dün adetin 9. Günüydü sadece bir tane 16,5 mm yumurta olmuş. Bir zamanlar femarayla 5 yumurtam olmuştu. Git gide her şey düzeleceğine kötüye gidiyo benim aşılama yapılmayacak bugün çat iğnesi oldum kendimiz deneyeceğiz. Çikolata kisti beni mahvetti

Üzüldüm canım. Ama her ay sayı farklı olabiliyor. Kaç doz vuruldun iğneleri.

SSorma abla tiroid düştü 0.67 ye bu sefer insülin yükseldi ikisine de ilaç kullanıyorum matofin ve euthrox 50mglik cuma doktora gittim yumurta tedavisine başladık pcos için femara ve fenomom verdi kutunun ivinden balık yağı ve karışım toz çıktı bu çok iyi bunu kullan dedi 18ine kadar kullanicam sonra çatlatma iğnesi Olcam nasipse bu ay tutar inşallah sizelr neler yapıyorsunuz ben yokken LaRisaCca abla nerde
Nasılsın canım, neler yapıyorsun

Hadi inşallah canım. Bir yola girmişsin şükür. LaRisaCca iyi şükür.

Merhaba kızlar iyi geceler. Bende adetimin 2.gunu asilama tedavisine başladım ikinci kez. 5gun gonal f 75 ünite kullandım. C.tesi 6.gün yani kontrole çağırmıştı yumurtam büyümemiş. 2gun daha kullan pazartesi tekrar gel dedi. Ama umudum kalmadı. Neden böyle olmuş olabilir. Ilk asilamada gonal f ile 1yumurtam olusmustu

Yukarıda E emir91 arkadaşın da öyle olmuş canım. Aslında a doktorların kontrol sonrası doz arttırımı yapması gerekiyor. İnşallah büyür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…