Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen en sonda yumuşak dokuya değiyo Rabbim büyük senin kaçıncı gün bnm 11

Çizik olayı biraz saçma açıkçası.. insanları kandırıyorlar gibi geliyor. Negatif almanın pekçok nedeni olabilir illa her negatif olana yapılmaz, diğer nedenler araştırılır ancak yine de nedeni bulunmayabilir. Sen de tanısal histeroskopi yaptırabilirsin bir sorun varsa çıkar ama sırf Çizik için yaptırma bence..
2 gün sonra rahatlıkla dönersin. Operasyon sonrası kanaman başlıyor hem kanaman azalsın hem ağrı için ağrı kesici veriyorlar ben birkaç gün sonra ağrı kesiciye ihtiyaç duymadım ama kanama azalsın diye içmeye devam et dediler

Mesajlarını geç gördüm galiba.. ben 2 bin ödedim ama muhtemelen sigortadan da para alıyordur hastane. Onun dışında doktora 750 lira muayene ücreti vermiştim, 2 ay sonraki kontrolde ekstra para almadılar. Ameliyat daha büyük çaplı olunca da para almadılar. Ameliyat ücreti soruna göre değişiyor ama tanısal yine 2 bin civarıdır. Adet sonrası yapılıyor ama benimki mecburen adet yeni başlarken oldu. İran'da mısın hala? Valla oralarda olacağına Adana'da ol derim.. hem tüp bebek için de görürmüş olursun

Kız şikayetçi olunur mu zaten acısa da öldürmez bu iğneler bizi diriltir bacım diriltir

Gonapeptyl yakıyor ya benimde içim giderdi yapılacağı zaman
Bana sadece transfer sonrası yapıldı gonapeptyl baya sövdüm tutmazsa bi daha tedavi falan yok sana diye kocama baya laf saymıştım C Capanin Gururu Teyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…