Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok şükür canım, hadi hayırlısı, dualarım seninle
Kuzularım dün görmemişim yazdığınızı. Canlarım benim bilmem mi sizlerinde benim kadar mutlu olduğunuzu. İyi ki varsınız

Canım merhaba , şuan test yapmak için gün bekliyorum , ben son kontrolümde dediğim gibi 18, 15, 11 mm 3 yumurta vardı.1 buçuk gün sonra çatlama iğnesini vurundum . İğne vurunduktan 1 buçuk gün sonrada aşılamami oldum. Aşılama öncesi karın ultrasonundan bakti doktorum birisi 22mm çatlamış çok güzel dedi, diğerleri belki ikiye katlar şansını dedi. Tabi ben biraz stresliydim tam ne demek istediğinizi anlayamadım hocam dedim , aşılama sonrası birliktelik olun hersey yolunda çok düşünme deyip yaptı aşılamayı ,rabbim seninde benimde herkesin tedavisini güzel sonuçlandırsin inşallah , dert etme ayrıca ben 18,15,11 mm yumurta gördüğümde adetimin 11.gunuydu bu arada , bir gün içinde 2mm büyüyorlarmis benimki de gerçekten öyle de olmuş ve normalmiş

Kızlar umudum kırılmak üzere hamişler ve şuan ve daha önceden deneyimli arkadaşlar progesteron fitil koyarken rahme biraz sert bişi deyiyo ilk böyle olunca rahim aşağı mı inmiş oluyor bugün aşılamanın 11. Günü dünden bni ilacı koyarken bu aklımda aşılama tutmadı diye sizde nasıl acaba LaRisaCca C Capanin Gururu Teyom M Muallimezzz Esco

Günaydın canım inşallah güzel haberlerini alırız. O sertlik progesterondan dolayı oluyor. Fitilin etkisi o sıkılık. Soru n yok üzme kendini

Herkese günaydın bugün çatlatma iğnemde 7.günüm iki gün öncesine kadar ovulasyon testim hep pik çıktı bugün ise silikleşti galiba anlayamadım pek bakarmısınız sizce gebelik testini ne zaman yapmam lazım

Eklentiler

• 2FF97138-3707-4809-9FFC-7C36CFC6FDB0.jpeg
    216,2 KB · Görüntüleme: 17
  • 886121F0-38A2-4850-AAF1-7D38668A6F0C.jpeg
    219,6 KB · Görüntüleme: 19
Tam bilmediğimiz birşey yüzünden umudumuzu kirmayalim canım, ben çok tecrübeli değilim ilk defa kullanıyorum , ancak ilk zamanlarda herhangi bişey hissetmiyor bosluga birakiveriyordum ve baya ileri gidiyordu , son iki gündür zor ittiriyorum öyle sert bişi hissetmiyorum ama yumuşak bişey elime degiyor,bir kalınlaşma varsada progestan belki işe yarıyordur , neticede tutunmayı kolaylaştırmak için düşük tehlikesi olanlara verilen ve rahmi kalınlaştıran bı ilaç diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…