Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok sevindim hayırlı olsun sağlıkla devam etsin. tedavi zamanlarınızı hatırlıyorum. inşallah bize de nasip olur
Allah razı olsun canım benim, isteyen herkese hayırlı zamanda versin rabbim inşallah
Aaa bu çok belli yaa

Ayyy çok mutlu oldumm :)))) Çok sevindim canım, sağlıkla al kucağına :))) Ocak annesi misin sen de şimdi :))
Hala inanamiyorum desem oyle büyük bi sürpriz kiiiii rabbime sukurler olsun
Ayy ocak mi oluyorum

Yok canim sukur kanamam durdu benim sancim cok bulantim var kanama olmasinda tek bu sorun degil demek agrilar da degisik doktor keseyi gordu iki hafta icinde anca gorebiliriz bebek cok kucuk dedi insallah oyledir

Allah razı olsun canım benim, isteyen herkese hayırlı zamanda versin rabbim inşallah

Hala inanamiyorum desem oyle büyük bi sürpriz kiiiii rabbime sukurler olsun
Ayy ocak mi oluyorum
Baksana canım merak ettim :)

.

Yok canim sukur kanamam durdu benim sancim cok bulantim var kanama olmasinda tek bu sorun degil demek agrilar da degisik doktor keseyi gordu iki hafta icinde anca gorebiliriz bebek cok kucuk dedi insallah oyledir
İnşallah canım herşey yolunda gider, duam seninle :)

Bizler de hamile kaldık ama yok değerim artacak mı, yok kese göründü mü, yok kalp atışını duyacak mıyız telaşına düştük Allah hayırlısını versin hepimize

Aynen ya dun doktor bana iyi konusmayinca aklim cikti yok bebegi goremiyorum yok dusukmu anlamiyorum Ay nasil uzuldum anlatamam insallah sag salim kucagimiza aliriz

Ayy ne güzel bir sürpriz bebek olmuş bu böyle maşallah canım ya
Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

Yabancı sayfalardan pco için takviye ararken gördüm ben de ben daha önce klomen kullanırken dr gynoinositol vermişti ama o zaman pek etkisini görmemiştim şimdi diyete başladım belki daha faydası olur

oyyy bnm ballarım doğum mu yapmışşşşş saglıkla mutlulukla huzurla büyütün bebişlerinizi inşallah sağ salim çok çok sevndm A archi88
cnm korkma sarılık geçiyor bnm tüm arkadaşlarımın cocukları oldu iyileşcek annesi mrk etme

Canlarim kan sonucum 101 çıktı inanamiyorummmmm ben hamile miyim simdiiiii
yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çok sevndmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm allahım ne güzl haberler alıyoruzzzz böyleee LaRisaCca doğru söylemiş zamanında 2021 bizim yılımız oldu topikçe birbirimize şans ugur getirdikkk bn eminimmm yıl sonuna kdr herkes hamiş olucakkk allahın izni ileeee

Canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun
Ama nedense olmadı gibi hissediyorum.
Biraz daha uğraştıracak beni diye düşünüyorum nedense Keşkeee yanılıyor olsam
kızzz seniii döverizzzz dötünü keserizzzzzzzzz saçmalama ltfennn olumsuz düşünmek yok sürekli poztf ol bak morel çok önemliiiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…