Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benimm Eveeet topikce bebeksiz kalmayana kadar devam

oyy muhteşemmmmmmmmmmm çok şükürrrr canm bnmm bundan snra da dkkt et bnde 2-3 kere lekelenmeler geçirdim yogun olmadıkça kokrma
İnşaallah canımcım amin sağlıkla keseyi görebilseydim rahatlıcam da
Sen nasılsınn tekmeleri hissetmeye başladınmı kuzum

Tatlım rahim ağzı darlığı konusunda ne yaptı Dr transfer başarılı geçti mi
Canım bende rahim ağzı darlığı yoktu, 1. aşılma esnasında rahim ağzı yan duruyordu. O esnada bir düzeltme yaptı, fakat 1. Aşılamada ben idrarımı yapıp hemen aşılama odasına geçmiştim. Mesanem dolu olsaydı belkide hiç o acıyı çekmeyecektim.
2. Aşılamam da mesane dolu aşılama yapılmıştı ve inan aşılma 15 saniye sürmüştü. Hiç hissetmemiştim bile.
Tranaferde de rahim ağzıyla alakalı bir sorun yaşamadım canım. Transferde Çok hafif adet sancısı çektim.
Senin durumun ne, ne yapıyorsun? Tedavi görüyormusun?

Peşinden koştum geldim kuzum çok teşekkür ederim canım benim yarin ikinci beta vercem bakalım kac cikacak boyle böyle kese kalpe kadar diken ustundeyim bakalim
Ayağımı sürttüm dua da ettim isteyen herkese insallah keseyi sağlıkla görürsünüz canım . Evet beklemek çok zor ben 14 gündür bekliyorum bu hafta sonuna yakın artık kese için gidicem Allah'ın izniyle sabrın sonu selamet İnşallah

İnşaallah canımcım amin sağlıkla keseyi görebilseydim rahatlıcam da
Sen nasılsınn tekmeleri hissetmeye başladınmı kuzum
az kaldı cnm bnmm sabır biraz daha
evet bn hafif hafif hissedyrm kuzum artık çok değişik birşey allahım herkese nasip etsn inşallah saglıkla shtleee yarın kontrolmz var inşallah bu sfer net görürürz cinsiyeti
şimdide bugn oynamadı acaba brsey mi var die paranoya zmnları gldi

Ayyy ne güzel inşallah guzel haberlerleee
Benim daha cook yolum var demi

Günaydınlaaar herkese

yaaaaa sen ne durumdasın asıllll beybi varmı bir belirtin ne zmn test
Ben bugün 9.günümdeyim, cumartesi kan vericem kısmetse, kasıkta batmalar fln oldu haftasonu, göğüslerde ağrı var ama adet olcağım zaman da oluyodu, bazen alt karın bölgem ağrıyo gaz var gibi, ama kesin tuttu diye düşünebileceğim hiçbişey yok, kendini kaptırmamak için fazla düşünmemeye uğraşıyorum ama pek mümkün olmuyo tabi inşallah tutmuştur da daha fazla uğraşmam artık Sorduğun için çok teşekkür ederim sen nasılsın bebek ne yapıyor içerde, hissediyomusun artık
Kesin vallahi hakettim galiba
Ruh halim öyle ama keşke yanılsam ahh keşke
Ah o tüp bebek öncesinde ve sonrasında alınan ilaçlar insanın ruh halini çok karıştırıyo zaten ayşecm, 2 tane nur topu gibi embriyo neden tutmasın yahu tutacak onlar
tüp bebekte ihtimal de çok yüksek biliyosn, sürecin içindeyken insan ne olduğunu anlayamıyor pek, bi bakıyosun yumurta toplanmış bi bakıyosun transfer günü gelmiş, stresten zaten geriliyo insan, o yüzden böyle hissediyosun, herkes böyle hissediyo genelde, aha kesin tuttu diyeni görmedim şimdiye kadar sonra bir bakıyosun hamilesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…