Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gaz ve kasıkta ağrı belirtisi çoğu insanda oluyor sanırım ve olumlu bir belirti sanırım, inşallah snden de pozitif duyalım yakında 😍😍
İnşallah kuzum inşallah olumlu belirtidir🥰🥰🤲🤲 kendimi dinleyip kurgulamak istemiyorum kendimi nötr tutmaya çalışıyorum 🙂😉 inşallah hep birlikte pozitif alır sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız 🙂🤲🤲 senin teste ne kadar kaldı 🙂😉

İnşallah kuzum inşallah olumlu belirtidir🥰🥰🤲🤲 kendimi dinleyip kurgulamak istemiyorum kendimi nötr tutmaya çalışıyorum 🙂😉 inşallah hep birlikte pozitif alır sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız 🙂🤲🤲 senin teste ne kadar kaldı 🙂😉
amiiin inşallah 😍😍😍 cumartesi kan vericem bende, o zamana kdr test yapmıyım diye almadım, çatlatma iğnesi de olduğum için pozitif de çıksa negatif de çıksa düşünüp durucaktım, o yüzden en iyisi direkt kan vericm

Gaz ve kasıkta ağrı belirtisi çoğu insanda oluyor sanırım ve olumlu bir belirti sanırım, inşallah snden de pozitif duyalım yakında 😍😍

Çok tatlı bir heyecan 😍😍 önce keyfini çıkar sonra da bize de dua et, ayy çok tatlı 🥰🥰🥰

Amiin amiin senden de inşallah 😍 cumartesiyi bekliyorum gidip kan vericm direkt, bi düşünüyorum pozitif çıkarsa neler olur diye, sonra düşünüyorum ya tutmadıysa naparım diye, iki arada kaldım öyle heyecanlanamıyorumda, rabbim hayırlısını versin hepimize

Hayirli ugurlu olsun cok sevindim Insallah kucagina almak nasip olsun ❤️😍
Allah razi olsun canlarım, rabbim herkese nasip etsin en hayırlı zamanda😍🙏

amiiin inşallah 😍😍😍 cumartesi kan vericem bende, o zamana kdr test yapmıyım diye almadım, çatlatma iğnesi de olduğum için pozitif de çıksa negatif de çıksa düşünüp durucaktım, o yüzden en iyisi direkt kan vericm
En güzeli inşallah güzel haberlerini bekliyoruz bende cumartesi falan vereyim diyorum ama erken mi olur 9-10 gün olmuş olur çok mu erken bilemiyorum 12. Gün yapmami söylediler ama bekleyemicem sanırım 😂😅

Kızlar bugün kontrolüm vardı sağda 18, solda 15 ve 11 mm yumurtam oluşmuş , 1 Haziran da çatlama iğnesi vuruncam saat 2300 de , 3 Haziran sabah 0800 de de aşılamam yapılacak , sizce de yumurtalar çok küçükken çatlama iğnesi olmayacak miyim kafam karıştı olması istenen mm kaçken vurunuyor bu çatlatma ignesi

En güzeli inşallah güzel haberlerini bekliyoruz bende cumartesi falan vereyim diyorum ama erken mi olur 9-10 gün olmuş olur çok mu erken bilemiyorum 12. Gün yapmami söylediler ama bekleyemicem sanırım 😂😅
Çatlatma iğnesi olmadıysa daha erken kan veriyor buradaki arkadaşlar, embriyo transferi olduğu için kanda çıkar diye düşünüyorum 😍😍

bir de bişey sorucam kızlar, aşılama sonrası doktorun önerdiği günler dışında test gününe yakın ilişki yasağınız varmıydı, bir tehlikesi falan oluyor mu tuttuysa???

Çatlatma iğnesi olmadıysa daha erken kan veriyor buradaki arkadaşlar, embriyo transferi olduğu için kanda çıkar diye düşünüyorum 😍😍

bir de bişey sorucam kızlar, aşılama sonrası doktorun önerdiği günler dışında test gününe yakın ilişki yasağınız varmıydı, bir tehlikesi falan oluyor mu tuttuysa???
Canim benim çatlatma ignem vardı iğneyi yapalı 12 gün olmuş olur transver üzerinde 10 gün geçmiş olur cumartesi test yaptığımda çıkar herhalde 😉🙂

İlişki olayı bizde teste kadar yasakmış tüp bebek olduğu için😶 ama aşılamada hiç bilemiyorum kizlar daha iyi bilir ama C Capanin Gururu Teyom LaRisaCca LaRisaCca

Canim benim çatlatma ignem vardı iğneyi yapalı 12 gün olmuş olur transver üzerinde 10 gün geçmiş olur cumartesi test yaptığımda çıkar herhalde 😉🙂

İlişki olayı bizde teste kadar yasakmış tüp bebek olduğu için😶 ama aşılamada hiç bilemiyorum kizlar daha iyi bilir ama C Capanin Gururu Teyom LaRisaCca LaRisaCca
İğneden 14 gün sonra test dediler bana da bilemedim o zamn, tabi bnmki aşılama yani sonuç çıkma zamanı da farklı zaten, evet beni bi aydınlatıverin 😄

İğneden 14 gün sonra test dediler bana da bilemedim o zamn, tabi bnmki aşılama yani sonuç çıkma zamanı da farklı zaten, evet beni bi aydınlatıverin 😄
Canım ha 14 ha 12 gün diyorum yanlış mı ediyorum bilemedim 😅😂 iğne yaptırmaya çıkmışken birde test vereyim diyorum 😂😂 12 günde çıkar herhalde. Anam ne yapayım ümit fakirin ekmeği 😂😅

Kuzum benimde bu ara kasik agrilarim cogaldi dun keseyi gordum daha cok kucuk embriyo goremedi ama birde kanamam oldu cok korktum ama dusuk degildi agrin nasil adet sancisi gibi mi hala
Demek ki herkesin vücudu farklı, kimi 6. haftada keseyi görüyor kalp atışını duyabiliyor. Kimi de görmüyor, duymuyor, biraz daha bekliyor...
Kanaman hane devam ediyor mu canım? Adet sancısı değil canım, tam embriyonun konduğu orta kısım aniden kasılıyor 1 dk fln sürüyor sonra hiçbirşey olmamış gibi oluyor...

X