Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım haftaya cuma sanırım kese tarihi. Kanamam durdu çok şükür aspirini bana da bıraktırdı içmiyorum.
Bence de millet 10 bin adım atıyor transferden sonra bence çok yanlıs evin içinde yavasca turlasak bile yeter artar bile :)) benim de doktorum aynısını dedi transferden sonra 3 gün yatacaksın dedi kanamam olunca keseyi görene kadar yat dedi gerçekten yatmanın faydasını gördüm kanamada ağrımda durdu. Evin içinde fazla iş yapsam baslıyor ağrım yine. Bence de ilk 3 ay temkinli olmakta fayda var canım dikkat et kendine

Nasılsın canım, herşey yolunda mı :)
İyiyim canım transferden sonra ki 12.günümdeyim 2.betam da düzenli artış gösterdi. 3.betayı istedi doktorum yarın onu vereceğim:) haftaya cuma veya hafta sonu da kese için çağırır sanırım. Kasıklarımda ağrı var hafiftan hep uzanma halindeyim iğnelerimin dozu arttı kanamam olmuştu bakalım heyecanlıyım:) senin nasıl gidiyo?

Canlar 13 gun once yumurtlamayı gördüm adete iki gun var, aşırı bel agrim var. Bi test yapayim dedim boyle cikti. Yeniden mi yumurtluyorum noluyor?
Gebelik testi yapmani öneririm bildigim kadarıyla ikinci yumurtlama olsa da 10 gun icerisinde oluyor. Adete yakin böyle cikinca gebelik oluyor genelde.

Merhaba iğne yapmışmıydınız? İğne yapmadıysanız bence hamilelik olabilir inşallah
Hayır igne kullanmadım canim
Gebelik testi yapmani öneririm bildigim kadarıyla ikinci yumurtlama olsa da 10 gun icerisinde oluyor. Adete yakin böyle cikinca gebelik oluyor genelde.
Vallahi bende lh yüksek cikiyor ya pcos ta ondan mi aceba diyorum. Anca yarin test yapabilirim

Ama çatlatma iğnesi olunca 14 güne kadar yalancı pozitif çıkmıyor mu tüp bebekte de öyle değilmi, çatlatma iğnesinin içinde hamilelik hormonu var ya
Malesef progestan beni de öyle yaptı canım ama gülü seven dikenine katlanır hesabı kullanacaz mecbur
11de kalkıyorum 1 de geri uyuyorum tansiyon 8e 4 lerde, sürünüyorum gün içinde ilaçtan sonra ya valla nelere katlanıyoruz

Yok kuzum ben çatlatma iğnesi olmadım. Herkeste aynı tedavi olmuyor. O yüzden 6.günde çıktı

Magnifiaque LaRisaCca Nm88326 kızlar bugün ovülasyon testim pik yaptı dün akşam değerlendirmiştik bu akşam değerlendirmemeyi düşünüyorum dün aşırı olsun diye pik olup sonra silikleşince çatlamış oluyor dimi çok kafam karışıyor bu testlerde Bi yardım edin

Evet siliklesince catlamis oluyor

Evet siliklesince catlamis oluyor
Çok sağol canım bu akşam değerlendirmesem bişey kaybetmem dimi çünkü pik bugün şimdiye kadar hergün denedim bu ay gün aşırı olsun istedim .. Klomen kullandım sadece tedaviye ara verdik dinlenmem için biraz ovülasyonla deniyeyim deidm bu kez

Kimisi her gün yapiyor da oluyor kimisi gün aşırı. Bence olacak olsa gün asiri da olur zorlama

Aynen öyle canım silikleşince çatlamış olacak inşallah bu ay gebelik müjdeni verirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…