Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım haftaya cuma sanırım kese tarihi. Kanamam durdu çok şükür aspirini bana da bıraktırdı içmiyorum.

Bence de millet 10 bin adım atıyor transferden sonra bence çok yanlıs evin içinde yavasca turlasak bile yeter artar bile :)) benim de doktorum aynısını dedi transferden sonra 3 gün yatacaksın dedi kanamam olunca keseyi görene kadar yat dedi gerçekten yatmanın faydasını gördüm kanamada ağrımda durdu. Evin içinde fazla iş yapsam baslıyor ağrım yine. Bence de ilk 3 ay temkinli olmakta fayda var canım dikkat et kendine 🤗
Kesinlikle canım boşver yat zaten bebişler doğunca Allahın izniyle bu günleri arıycaz 😍🙏

Hayırlı olsun canım benim ❤️ müsait olduğunda haber ver bize 😍😍

Hamd olsun canım, haziran içinde gideceğim inşallah. Sana da çok geçmiş olsun. Dikkat et canım❤️
Ayy hadi canım haziran sana güzellikler getirsin inşallh canım benim 🙏 sağolasın inşallah atlatcaz canım 🙏😍

Canımlar selam. Şimdi geldim kontrolden hemen yazayım dedim. Açılma başlamış. Pazartesi sabah 8 de doğum yapıcam erken erken davranmazsa. Bana dua edin olur mu 🙏🏻 Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Hamile olanlarda sağlıkla kucağına alsın inşallah 🙏🏻❤️
Ayy canım hadi güzel sağlıklı haberlerini de verirsin inşallah.
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin 🤲

@shlls doğurdun mu kuzucum 🤗
A archi88 den haber var mı 🥰
Larim , kizlar selam. Gunler biraz yorgun geciyor. Ama benim bebegimin biraz sariligi var ne yazikki 😌. Dua edin kizlar biran once toparlasin minnak kusum.onun disinda cok guzel bi duygu gercekten. Rabbim hepinize nasip etsin insallah.

Larim , kizlar selam. Gunler biraz yorgun geciyor. Ama benim bebegimin biraz sariligi var ne yazikki 😌. Dua edin kizlar biran once toparlasin minnak kusum.onun disinda cok guzel bi duygu gercekten. Rabbim hepinize nasip etsin insallah.
Ahhh hayırlı olsun kuzum benim ❤️ toparlar toparlar merak etme 🙏
Amiiin insallah 🙏🍀

Aaa doğum yaptınmı canım benim hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün geçer insallah bol emzirmek gerekiyormus sanırım sarılık için 🤗

A archi88 canım benim daima iyi olun inşallah 🤗💛 sarılık için bebeği güneşe çıkar güneşte oturun her gün biraz. Hemen geçer. Yeğenimde de oldu biz öyle yaptık.

X