Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminn çok teşekkür ederim sen nasılsın bebik ne yapıyor cinsiyet belli oldu mu 🥰

Yapıldı bugün aşılama, hiç ağrı olmadı çok hafif adet ağrısı gibi bişeydi, tüp bebekte kullanılan transfer kateteri kullanılarak yapıldı, ultrasonla fln da baktılar, gayet güzel geçti çok şükür, şimdi 14 gün beklemedeyim 😍
yok cnm bizim küçük fındık kurdu srekli saklıyor kendni doktor kıza benziyor dedi ama oda net değil 🤗 2 haziranda kontrolm var o zmn öğreniriz inşallah 🤗🤗

kuzum bnm hep sol ağırdı ama bebek sağ da idi hiç bellli olmuyor o sıkıca tutunsunda neresi olursa olsun aynen öyle bi ağrı çok normal 2-3 güne belki belinde bile bi ağrı yaşayabilirsn bnnm böbreklerm bile ağrmıştı 🤗🤗🤗
Anladım kuzum rahatladım tamam🤗 kaçıncı gün beta vermiştin kaç çıkmıştı yavrum 😊

Kızlar tekrar merhaba 11.günü iğnemin az önce test yaptım böyle çıktı iğne mi sizce

Eklentiler

• 6BD90251-2189-4BE5-9970-CAE724C9926A.jpeg
    6BD90251-2189-4BE5-9970-CAE724C9926A.jpeg
    131,5 KB · Görüntüleme: 21
  • 5163B2C0-E40C-4EDD-B37F-7D1E64847EFA.jpeg
    5163B2C0-E40C-4EDD-B37F-7D1E64847EFA.jpeg
    127,1 KB · Görüntüleme: 25
LaRisaCca LaRisaCca C Capanin Gururu Teyom Eveeet yumurtaları toplattik 🤗kizlar 8 adet yumurta aldılar 👍👍😉😂yarın kalitesi hakkında bilgi verilecekmis. Bundan sonraki süreç spontan gelişecek gibi😶 rahim kalınlığı doktorun istediği kadar değilmiş elimizde taze transfere yetecek kadar embriyo olursa yapacak yoksa donruracakmis 😶yani sonrası muallak durumlardayim 😅😅

LaRisaCca LaRisaCca C Capanin Gururu Teyom Eveeet yumurtaları toplattik 🤗kizlar 8 adet yumurta aldılar 👍👍😉😂yarın kalitesi hakkında bilgi verilecekmis. Bundan sonraki süreç spontan gelişecek gibi😶 rahim kalınlığı doktorun istediği kadar değilmiş elimizde taze transfere yetecek kadar embriyo olursa yapacak yoksa donruracakmis 😶yani sonrası muallak durumlardayim 😅😅
sayı gayet iyi canım. Hepsi sağlıklı embriyolar olsun inşallah. Güç olmasın geç olsun canım.

X