Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doğru söylemiş canım. Polip sağlıksız gebeliğe yol açıyor. Hamlesi doğru bence

Ya canım sendemi tedavin hayırlı olsun inşallah pozitif olur ya bı tek ben değilmişim ignelere başlayalı 10 gün oldu sanirim kaygı sorunu ve afedersin gibi hissetme halı. Bugün muayene oldum tekrar doktor herşey yolunda diyor fakat ben içten içe kaos yaşıyorum. Uyku sorunu panik halleri ya sanki boşa kürek çekiyoruz gibi çok kötü hissediyorum esimede yansitiyorum adamda panik oluyo yumurta toplamaya az kaldı ama sanki hepsi boşa gidecek hissi peşimi birakmiyo napcam böyle hiç bı fikrim yok

Bak bak neler düşünüyor. İlaçlar hormon yüklü o yüzden bu duygu durumu canım. Hiç endişe etme şans çok düşük değil. Güzel düşünelim lütfen

Canım bende tüp tedavisi görüyorum, 2 ayrı çok ünlü doktorun söylediği şu: "Ruh halinizin-piskolojinizin iyi olması, İlaçlar kadar önemli" dedi.
Sana tavsiyem Derin nefesler al, kendine bir an önce evde nefes terapisi uygula.
Sen kaygılanma olmazsa birdaha denersin öyle düşün, ama olmamasının sebebi kaygın olmasın...

Lumix canım ilacın dozu yüksek mi? Çok fena değilsen kullan gitsin hamile kalmadıkça hepimizde anksiyete başladı zaten inşallah bu gonal f senin için güzel olacak.
Ben de son aşılma yapayım gonal f kullanayım olmazsa sonra tüp bebeğe başlayayım demiştim. Ama nasip olmadı F li iğneyi kullanmak Seninde tüpe gerek kalmaz inşallah bu iğneden umudum çok , senden bu ay pozitif haberi bekliyorum

Canım teşekkür ederim tavsiyen için Olmamasına sebep aramak istemiyorum zaten çok korkuyorum olmayacak diye. Olmazsa napcaz bilmiyorum

Canım teşekkür ederim tavsiyen için Olmamasına sebep aramak istemiyorum zaten çok korkuyorum olmayacak diye. Olmazsa napcaz bilmiyorum
Olmazsa bir daha yaparız canım, dünyanın sonu değil ya, olmazsa da vardır bir hayır. Ruhunu ferah tutmaya çalış, olunca nasıl besleneceğini araştır, bebeğine isim araştır olacakmış gibi hareket et, olmazsa da 2 gün üzül ağla ama bunda da vardır bir hayır de geç, bir daha tedaviye başla. Bu mantıkla ilerlersen çok yıpranmazsın. Yapmaya çalış

Mantık
Valla canım haklisin aslında panik atakları ilk tüp bebek mevzunu öğrendiğimden beri yaşıyorum sanırım olmazsa önce piskolojim destek alcam olursa yine destek alcam iyi değilim çünkü duzelemedim 5 aydır böyle aslında LaRisaCca çok başını agritmisligim var adım adım gitmeye çalışıyorum şimdilik öncelik bol bol embriyo olması sonra bunların 5 gün yaşamasi sonra pozitif adım adım olumlu haberler bekliyorum bazen son aşamayı dusunuyorum sonra bütün olumsuzluklar aklıma dusuyo inşallah iyi haberler bol bol pozitifler alırız tek duam hepimiz için bu canım ya hormonlara kurban gidiyoda olabilirim bilemedim

Benimde iğnenin 12.gununden sonra beyaz akıntım başladı ama bugün ağrım olunca umudumu kaybettim olmadı sanırım benim test yapmak istemiyorum
Kuzum yarın test sırası sende Güzel haberler alacağız senden de inşallah
Magnifiaque eklinac taze anneler şimdi sizin evler bayram yeridir valla ohh misss maşallah nazar değmesin inşallah canlarımmmm
Ben annemle sürekli konuşmak istiyorum. Uzakta da olduğu için resmen anneme düştüm yani. Ama evet ben de hala inanamiyorum. Yani birgün önce hamile olduğumu bilmiyordum birgün sonra hemen moda giremedim heralde.

@

İnan artık canım kaç gün oldu amann bişey olmaz kasık ağrısından bu hayat bize kendi kendimize iğne yapmayı öğretti kasık ağrısından mı korkucaz
Ah o igneler karnimin morluklari yeni geciyor kac paket kullandim ben hatirlamiyorum
Vallah kasik agrisi kolay degilmis insallah guzel olur sonu rabbim butun bunlari herkese tattirsin insallah

Ay hiç hazır hissetmiyorum teste

Girersin canım yarın mood değişir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…