Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu da bir süreç canım, inşallah geçecek. Üzme kendini lütfen. Hep duamdasın inan

Eki Görüntüle 2853261

Böyleydi canim benim tecrübelerime göre bu koyuluk 80 100 bhcg koyuluğu
Yok canim o kadar yoktur 30 40 civarı ancak. Zaten iğne ilk gün 40 50 civarı bir HCG yüklemesi yapıyormuş forumda denk gelmiştim. Bende bugünkü ovulasyon testini atiyorum baksana koyuluk azalmış gibi geldi ama hâlâ iğne öncesi gibi değil

Eklentiler

• IMG_20210520_141127.jpg
    94,8 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba kızlar. Ben de kontrole gittim bu gün cumartesi günü yumurta toplama işlemi var fakat yumurtalar dağınık olduğu için doktor histeroskopi yapacak ve transfer 2 ay ertelendi. Bir de mikroçip ve embriyoskop kullanan oldu mu toplama sonrasında

Hadi yaa o kadar az mi? Ben internette bakmıştım google a after ovitrelle hcg level yazdim cikan gorsellere baktim orda bir tablo vardi igneden sonra ortalama degerler diye. Sanki daha yuksekti. Her neyse. Evet testin hala koyu gebelik de yapsan cizgi cikacak demek

Anladım kuzum Allah yardımcımız olsun

Hayırlısı olsun canım
Benimde pazar günü yumurtalar toplanacak.
Dağınık olduğunda sorun neymiş ki transferi 2 ay erteliyorlar? Neden histeroskopi gerekiyormuş?

@
Pekte bayram yeri degil aslinda ben daha inanamiyorum birde cok kasik agrim var
İnan artık canım kaç gün oldu amann bişey olmaz kasık ağrısından bu hayat bize kendi kendimize iğne yapmayı öğretti kasık ağrısından mı korkucaz

Kullanan vardı mikroçip ama şuan aktif değil canım. Rahim de dinlenmiş olur emin ol su gibi geçer 2 ay. Hiç sıkma canını, güzel yumoşların olsun inşallah

Daha tedavi bitmedi kuzum, pazar günü Allahın izniyle toplama işlemi yapılacak. Şimdiye kadar herşey çok iyi. Göğüs ağrım çok fena.
Herşey gönlünce olsun canim çok geçmiş olsun güzel haberlerle dön

Hayırlısı olsun canım
Benimde pazar günü yumurtalar toplanacak.
Dağınık olduğunda sorun neymiş ki transferi 2 ay erteliyorlar? Neden histeroskopi gerekiyormuş?
Dağınık olduğu için polipten şüphelendi canım ben çekilmiştiçekilmiştim ama güncel istiyor

Dağınık olduğu için polipten şüphelendi canım ben çekilmiştiçekilmiştim ama güncel istiyor
Başka bir doktorada gidip gösterdin mi canım? Bazı doktorlara ben hiç güvenmiyorum, sırf para almak için bişeyler çıkartıyorlar ya. Daha önce hiç duymadım böyle dağınıklık diye histeroskopi yapacak erteliyecek fln. Hakkımızda hayırlısı olsun. İnşallah sağlıklı bir işlem uygularlar cnm. Hem maddi hem manevi olarak ağır bir süreç.

Ayben öyle 5 bin lira bu işlem. Ama diyor ki rahim böyle görünürken buraya bebek bırakmam sağlıklı olmaz o nedenle bakmam gerekiyor diyor tutarsa da düşer diyor. Bende duymadım vallahi sağol canım senin de tedavin hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…