Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım iğneler yapıyor korkma
LaRisaCca C Capanin Gururu Teyom edaecoo Skrkz17 kuzular nasılsınız keyifler yerinde mi?

Ben yarın ameliyata gideceğim nasipse haber vermek istedim bu kadar ekşından sonra
Oyy canım benim biz iyiyiz sen nasılsın
Ameliyatın çok başarılı geçsin inşallah güzel haberlerini bekliyorum yaz muhakkak

Canım aşılama mı yapacaksın bu ay? Gonal f hiç kullanmadım canım ama sonuçta hormon mide bulantısı yapması çok normal, bana yapılan iğnede benim başımı döndürüyor, sarhoş gibi geziyorum
İnşallah tedavin başarıyla sonuçlanır canım da bize güzel haber verirsin

Canım iğneler yapıyor korkma

Oyy canım benim biz iyiyiz sen nasılsın
Ameliyatın çok başarılı geçsin inşallah güzel haberlerini bekliyorum yaz muhakkak
Bebişler iyi mi tatlım hissetmeye başladın mı

Allah razı olsun kuzucum çok sağol yazarım tabi ay bir gidelim de hayırlısı ile

Ay neler neler olmuş. Anladığım kadarıyla Ayşe tüp bebek tedavisinde , sen ne durumdasın canım aşılama yapilacakti

Yukarıdakini 4 gün üst üste popodan
Diğerleri göbekten yapılacak iğneler. Ovitrelle hariç diğerleri ne işe yarar bilmiyorum
Beni aydınlatın canlarım.
Eki Görüntüle 2851090
Canım ovitrelle, yumurtaların 36 saat sonra çatlamasını sağlıyor. Tam 36 saate yakın yumurtalar toplanmalıi en olgun oldukları zaman.

Kızlar transferimi oldum. Tek embriyo transfer edildi. 5aa kalitesinde işlemden sonra vajinamdan sıvı aktı sizlere de oldu mu böyle birşey
Ah canım ben de seni merak ettim, bilgisayarı bundan açtım :)) Çok şükür İnşallah sonucu güzel olur... dondurma yapıldı mı peki?

Ilk cocugunda kan sulandirici kullanman gerekmedi mi? Ben bir kez hamile kalabildim o da tedavi ile cok şükür doğdu. Evet pazartesi teste baslamak mantikli önce negatifi goruruz sonra insallah pozitifi... Bugün 5. Gün mide bulantim bas donmem oldu ignedendir herhalde hala karın agrim devam ediyor.

Yok canım ilk gebelik gayet sağlıklı devam etti kan sulandırıcı falan kullanmadım. Sadece pkostan dolayı yumurta gelişmesi için klomen kullanmıştım ilk ay hamile kaldım ve çok şükür sağlıklı bir oğlum var. İki kere kendiliğinden yani bitkisel takviyelerle hamile kaldım ama sağlıksız oldu dediğim gibi. Kürtaj sonrası 3 ay doğum kontrol hapı kullanımı ve sonrasında klomen ile çatlatma iğnesi verdi doktorum bakalım bu sefer sağlıklı bir gebelik okur inşallah.
İğne HCG içerdiği için bulantı baş dönmesi yapabilir. Bende hiç belirti kalmadı ne ağrı ne akıntı hicbisey yok. İğneden önceki gün ve sonraki iki gün değerlendirdik dün ve bugün olmadı maalesef. Eşim vardiyaki çalışıyor adam gündüz sekiz saat evde onda da uyumak istiyor haliyle. İnşallah emeklerimiz boşa gitmez

Peki ilk çocukta kan sulandirici gerekmezken simdi neden gerekiyor? Cok ilginc geldi bana

İki kayıptan sonra trombofili testi yaptırdım 4 genimde heterozigot çıktı yani pıhtılaşma eğilimi varmış. Bide B12 ve folik asit kullanmam gerekiyormus gebelik öncesi ve sonrasında

Peki ilk çocukta kan sulandirici gerekmezken simdi neden gerekiyor? Cok ilginc geldi bana
Babam kalp krizi geçirdi annemde de varisler var yani genetik yatkınlığım var sonradan yaşa bağlı ortaya çıkabilir dedi doktorlar. İlk gebelik 38 yaşındaydım şimdi 32 yaşındayım. Sigara alkol kullanmıyorum bende şaşırdım ama tamamen genetik yatkınlık dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…