Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
12gun snra ovıtrelle etkısı gecıyor sanırım canım test gunun geldıyse yarın kan versene acilde bır saatte cıkıyor ıdrarda bazen cıkmayadabiliyor embrıyo tek mı ıkı mı kondu tazemı donmusmu kalıtesı neydı
Yarın olmadı bı kan vereyim 13.gun oluyor yok yumurta büyütücü famara kullandım sonra bir tane yumurtam oldu 20mm iğne ile catlatildi daha ilk defa tedavi görüyorum daha yeni başladım bu sürece inşallah da hemen sonuçlanir 🙏🏻 rabbim bekleyen herkese nasip etsin

Yarın olmadı bı kan vereyim 13.gun oluyor yok yumurta büyütücü famara kullandım sonra bir tane yumurtam oldu 20mm iğne ile catlatildi daha ilk defa tedavi görüyorum daha yeni başladım bu sürece inşallah da hemen sonuçlanir 🙏🏻 rabbim bekleyen herkese nasip etsin
Tedavi işinin en zor kısmı bekleme kısmı canım, inşallah çok uğraşmadan kavuşursun bebişine❤️

Amın canım ıns ıns tutmustur yarın pozıtıf sonucu alırsın cnm

Ya hanımlar benim ovitrelle ile alakam yok ama size bir şey sorucam. Benim 17. Gün pik oldu ilişkiye girdik. Daha öncesinde de girmiştik. 18 ve 19 da ilişki yaşamadım testlerimde hala koyuydu. Sadece 19. Gün pikten bir tık solmaya başlamıştı ama yine koyuydu. Bugün aynı saatte yaptım test ve baya silik çıktı. İlişkiye girdik ama sizce ben kaçırdım mı acaba o 18 ve 19. Gün ilişki olmadığı için. Bilmiyorum. Çatladıktan sonra 24 saat deniyor. Bir ablaya sordum o da bana geçmiş artık bitmiş dedi 🥺🥺

Eklentiler

• DDBD2801-4CB3-425E-9197-06C9C86D73F4.jpeg
    DDBD2801-4CB3-425E-9197-06C9C86D73F4.jpeg
    183,4 KB · Görüntüleme: 27
Babam kalp krizi geçirdi annemde de varisler var yani genetik yatkınlığım var sonradan yaşa bağlı ortaya çıkabilir dedi doktorlar. İlk gebelik 38 yaşındaydım şimdi 32 yaşındayım. Sigara alkol kullanmıyorum bende şaşırdım ama tamamen genetik yatkınlık dediler
Korkmayın lütfen.. benim de kaybım var trombofoli panelinde heterozigot ve homozigotlarım var. Belli genler önemli denildi mthfr ve bi şey V (5) unuttum şimdi. Onlar heterozigot olduğu için tüp bebek doktorum önemli değil dedi. Hematolojiye gittim o da kan sulandırıcılar kesin kanıtlanmış değil doktorun kararına bırak dedi. Benim ailem de meyilli, ablamın ciddi pıhtılaşma sorunu olmasına rağmen böyle söylediler.. ben yine de kan sulandırıcı kullanmak isterim tedaviye başlayınca ama artık bu konuyu düşünüp kafama takmayı bıraktım

C Capanin Gururu Teyom LaRisaCca LaRisaCca Ya kizlar bugun baya yoğun şeffaf jel gibi akıntım oldu yunurtalar kendi kendine çatlamış olabilir mi acaba 😶😶 korktum şimdi yumurta çatladiginda olmazmi bu tarz akıntı😨😨😶😶
Yumurtaların takibi için kontrole gidince, doktorum ilk akıntı ne durumda diyordu 😅 ne kadar akıntı o kadar yumiş 🥰

Korkmayın lütfen.. benim de kaybım var trombofoli panelinde heterozigot ve homozigotlarım var. Belli genler önemli denildi mthfr ve bi şey V (5) unuttum şimdi. Onlar heterozigot olduğu için tüp bebek doktorum önemli değil dedi. Hematolojiye gittim o da kan sulandırıcılar kesin kanıtlanmış değil doktorun kararına bırak dedi. Benim ailem de meyilli, ablamın ciddi pıhtılaşma sorunu olmasına rağmen böyle söylediler.. ben yine de kan sulandırıcı kullanmak isterim tedaviye başlayınca ama artık bu konuyu düşünüp kafama takmayı bıraktım
Haklısın canım bende ilk sonuclari alınca çok üzüldüm ama pıhtılaşma olmasına değil de kayıplardan önce bilseydim keşke dedim. Gerçi hicbisey net değil inşallah hamile kalınca iğneler ise yarar ve sağlıkla ilerler. Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun hayırlısıyla

Sizinle durumumuz aynıymış benim de yarın ovitrelle sonrası 13. Günüm bu ay 2. Femara kullanışım . umarım sonuçlarımız olumlu olur ben de 14.gün ya da 15.gün mü kan versem diye düşünüyorum adet olmazsam

Ah canım ben de seni merak ettim, bilgisayarı bundan açtım :)) Çok şükür :dua: İnşallah sonucu güzel olur... dondurma yapıldı mı peki?
Canımmm ne kadar mutlu oldumm 😍😍 çok sağol var ol 🤗 Kuzum zaten benmm martta dondurulmuştu embriyolarım dondurulmuş transfer edildim 😊

Aminn canım Rabbim bizi mükâfatlandırsın insallah. Doktorum 3 gün full yatacaksınn dedi. Geldim eve yatıyorum. İçini rahat tut kalitelilerse tutunurlar insallah stres yapma canım 🙏🏻
Canm senin adına çok sevndm inşallah poztf sonucunu alırsın sakın stres yapma 🤲 kndni hasta gibi sayma hareket çok önemli rahme kan akışını sağla 🤗

LaRisaCca LaRisaCca C Capanin Gururu Teyom edaecoo edaecoo Skrkz17 Skrkz17 kuzular nasılsınız keyifler yerinde mi?

Ben yarın ameliyata gideceğim nasipse haber vermek istedim bu kadar ekşından sonra :KK70: :KK70:
Kuzummmmm bnmm bizler iyiyiz sen nasılsın asılll 🤗🤗
Demek o gün geldi çattı ha hadi inşallah herşey çok yolunda gider ve sağ salim çabucak atlatıp bebişine kavuşursun bir adım daha yaklaştığını düşün herşey çok güzl olucak 💋❣️

Ayşee maşallah gayet güzel bence hepsi de döllenir inşallah, dünden beri bakamadım buraya, gonal f iğneye başladım mide bulantısı yaptı çok kötüydüm, hala da pek iyi sayılmam bu ilaç böyle yapıyomuydu beni mahvetti,
pazar büyük gün hayırlısıyla ilerlesin inşallah merakla haberlerini bekliyoruz 🥰🥰

Ayyy pozitif mi sonuç maşallah çok sevindim, ne tedavi almıştınız bu ay???

Amin çok teşekkür ederim 😍

Nureella Nureella ve @Nm88326 siz ne durumdasınız merak ettim var mı gelişmeler 🤩
cnm benim yumurtalar donduruldu eylülü bekliyorumm daha regl bile olmadım menepoz ilaçlarına başlıcam inşallah :dua: sen nasılsın kaçıncı gündesin iğnelerinin

X