Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım insallah aminnn senin de çok az kalmıs benm de dondurulmuş embriyoydu canım 5aa kalitesinde . İnsallah pozitifleri görürüz
Ins canım ıns benım 4taneydı bugun actılar ıkısı acılmamıs ıkı kaldı onlar kalıtesız olur dye cok korkuyorum5aaen ıyı kalıte ıns tutar canım

Ins canım ıns benım 4taneydı bugun actılar ıkısı acılmamıs ıkı kaldı onlar kalıtesız olur dye cok korkuyorum5aaen ıyı kalıte ıns tutar canım
Korkma canım zaten toplananların neredeyse yarısı dölleniyor sağlıklı oluyor. Ayrıca 3aa olanda tutabiliyor. Geçen 5aa olup tutmayan vardı düşün. Kendini karamsarlaştırma sakın

Korkma canım zaten toplananların neredeyse yarısı dölleniyor sağlıklı oluyor. Ayrıca 3aa olanda tutabiliyor. Geçen 5aa olup tutmayan vardı düşün. Kendini karamsarlaştırma sakın
Ins canım ıns tutr hepımızın suan telefon aldım alalı çöktüm birden sağol destegın ıcın evınde mısın yatıyor musun cnm snınkı kac taneydı cözülen cnm kacıncı gun dondu benım ucuncu gun dondu acınca bese gitmeye karar verildi ıns saglıkla gıderlerde en ıyı kalıtede tutarlar

Merhabalar ben bir süredir hep yazılanları takip ediyorum okuyorum ama bir sonuca ulaşamadığım için yazmıyordum . Totalde 5-6 aydır deniyoruz benim yumurtladığım ayları sayarsak.Pcos var bende uzun zamandır. biz baştan kontrol olsun diye gittiğimizde eşimde de sperm ile ilgili sıkıntılar çıktı 3 aylık ilaç tedavisi sonrası ileri hareket ve total sayı baya iyi arttı ancak bu sefer morfolojinin %2 olduğunu öğrendik doktorlar bu durumun çok önemli olmadığını söylüyor bu sayıların yeterli olduğunu ancak tabi yeniden takviye farklı ilaçlar verdiler eşime . Ben de gynositol kullanıyorum sürekli olarak . Bu 2.femara ve ovitrelle döngüm ilkinde olmadı. normal şartlarda cumartesi adet günüm olacak bugün de iğneden sonraki 12. Gün . Özellikle kasık ağrıları ara ara oluyor ama direkt ona yorup kendimi yıpratmak istemiyorum çünkü başka hiç bir belirti yok ne göğüs hassasiyeti ne başka bir şey . Geçen ay femara ile sadece sağda 1 yumurta büyümüştü bu ay sağda 2 solda 1 toplamda 3 yumurta oluştu biraz daha ihtimal vardır belki diyorum bakalım adet gecikmesi olmazsa test yapmayı düşünmüyorum ama beklemek de çok zor kimselere anlatamadığım bu durumu sizlerle paylaşmak istedim umarım herkes bir an önce bebişlerine kavuşur ve güzel haberler alırız dualarım hepinizle

Canım hayırlısı olsun 13.gününde test yapabilirsin 13.gün sonuç çıkıyor inşallah vardır

Çok teşekkür ederim cevabınız ve desteğiniz için bir düşünüyorum yapayım diye sonra hep negatif görmek üzüyor bu sefer yapmayım diyorum ama bakalım dayanabilcekmiyim
Benim sonuç pek umut olmaz sana canım ama sonunda öğreneceksin zaten yap bir an önce kurtul stresten.. Ben yaptım 13.gün silik çıktı ama test güvenilir Bi test değilmiş bebe time 14.gün adet oldum ama Bi arkadaşımızın pozitif çıktı hamile kimyasal da olabilirmiş böyle silik çıkınca yarın doktora gidicem bakalım ne diyecek.. Sen yine de kendi kararını ver nasıl istersen bak canım hayırla sonuçlansın

Canım inşallah en hayırlı zamanda en güzel şekilde alırsın o mucizenin haberini hiç üzülme vardır bir hayır böyle olması gerekiyormuş demek ki . Başta üzülüyoruz ama sonda bir şekilde dik durup yeniden umut etmeye başlıyoruz umarım sürecin güzel gitsin en yakın zamanda olumlu gelişmeler görelim

İnşallah canım çok sağol Rabbim herkese nasip etsin inşallah hayırlısı neyse o olsun en doğru zamanda

Aminn canım Rabbim bizi mükâfatlandırsın insallah. Doktorum 3 gün full yatacaksınn dedi. Geldim eve yatıyorum. İçini rahat tut kalitelilerse tutunurlar insallah stres yapma canım

Ayşee maşallah gayet güzel bence hepsi de döllenir inşallah, dünden beri bakamadım buraya, gonal f iğneye başladım mide bulantısı yaptı çok kötüydüm, hala da pek iyi sayılmam bu ilaç böyle yapıyomuydu beni mahvetti,
pazar büyük gün hayırlısıyla ilerlesin inşallah merakla haberlerini bekliyoruz
Ayyy pozitif mi sonuç maşallah çok sevindim, ne tedavi almıştınız bu ay???
Hayırlısı olsun inşallah
Amin çok teşekkür ederim

Nureella ve Nm88326 siz ne durumdasınız merak ettim var mı gelişmeler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…