Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hellö görlzz tükürükle candida testi diye bir şey duydunuz mu hiç? Bende candida olduğunu düşünüyorum hem bunun için hem de genel bir detoks için ozon terapi yaptiricam Ankara'ya gidip. Bir faydasını görürsem yazarım size de. Diyete hafiften devam ediyorum birkaç ay sonra tedaviye başlarım. Herkesler iyi mi?

Hamd olsun canım, ayni şekildeyim ben

Ayyy maşallah pozitifi de aldın darısı bana tüm isteyenlere o zaman çok uzun sürmeyecek bizim yumoslarin toplanması sonrasında 5 gün sayacagiz o zaman inşallah yaşarlar dollenirler Allah'ım çok korkuyorum ya teşekkür ederim kuzum

Ne demek aşko hayırlı haberlerle inşallah

A
Canım ben o değin markayı yapmadım ama benimde pozitif çıktı testte ve adet oldum bugün. Ama doktorumla konuştum kimyasal olmuşsun dedi. Belkide seninde öyledir
Yapma yaa canım tam 14.gün oldum ben adet sende mi öyle oldun çok afedersin biraz detaylı olacak ama benim çok yoğun kırmızı Bi kanamam oldu normalde kahverengi başlardı.. Uygunsa eğer testi atabilir misin bana canım yarın gidicem doktora muayene edip mi anladı seni

Kızlar 4embrıyom vardı ıkısı cözülmemis ikisi kalmıs cok korkuyorm kalıtesız olacaklar dıyeyardımcı olur musunuz sızlerın kac donmus ne kalıteyle devam ettı nası hamıle kaldınız

Aynı durumdayiz valla:) Evde yirmiye yakın yumurtlama testi altı tane de gebelik testi var ama iğne elimi kolumu bağladı resmen. Haftaya pazartesi başlarım gebelik testlerine cuma günü belli olur zaten. İnşallah pozitif olur ve sağlıkla ilerler. Oglumdan sonra iki kere hamile kaldım biri kimyasal diğeri gelişmediği için kürtajla sonlandı. Bu sefer tutarsa kan sulandırıcı iğne kullanmaya basliycam o yüzden de erken öğrenmek istiyorum bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…