Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum ilk once sana ve butun beni cesaretlendiren arkadaslarima cok tesekkur ederim inan siz olmasaniz yapamazdim bu testleri 😍resmen test fobisi olusmus
Kan sonucum 48 cikti daha cok kucuk insallah guzel ilerler
Icim buruk ama dualarimda hep siz varsiniz insallah birgun sizinde guzel haberlerinizi almayi nasip etsin rabbim ❤️💚
Kuzucum hayırlı uğurlu olsun💕 Sağlıklı ilerledim inşallah. 🙏 Baya da koyuydu senin testin bu arada ben 150-200 çıkar diye düşünmüştüm. O zaman bizimkiler silik çıkarsa falan yine umut olur bizlere bence 😅 İnşallah 🙏

canım onlar pko. onlarda fazla oluyor. Bizlerde 6-9 aralığı normal sayı oluyor.
Bende muayeneye oldum bugün ilaçları kullanmaya başlayalı bir hafta oldu 8 yumurta kadar saydi henüz 7-8 mm olmuşlar üç günlük ilaç daha verdi bakalım yumurta toplamaya az kaldı galiba bende az yumurta oluştuğunu düşünmüştüm 😅😅😂😂 demekki normalmiş

Bende muayeneye oldum bugün ilaçları kullanmaya başlayalı bir hafta oldu 8 yumurta kadar saydi henüz 7-8 mm olmuşlar üç günlük ilaç daha verdi bakalım yumurta toplamaya az kaldı galiba bende az yumurta oluştuğunu düşünmüştüm 😅😅😂😂 demekki normalmiş
Ne güzel birçok kişinin süreci başladı. Pko olmayanlar için normal canım😍

Kızlar sizlere bir soru soracağım.
3. Gün ebriyosu ve 5. Gün embriyosu arasındaki fark nedir? 5 Gün embriyosunda şans neden daha yüksek? Ve madem 5. Gün embriyosunda şans daha yüksekse neden 3. Gün embriyosu transferi yaparlar ki?
5. Güne gidemeyecek kadar az ya da gelişimi yavaş bir embriyo olduğunu düşünüyorlarsa 3. Gün transfer ediyorlar. 3. Gün 8 hücre 5. Gün 250 hücre civarı oluyor ve tutunma ihtimali fazla oluyor canım

Kuzucum hayırlı uğurlu olsun💕 Sağlıklı ilerledim inşallah. 🙏 Baya da koyuydu senin testin bu arada ben 150-200 çıkar diye düşünmüştüm. O zaman bizimkiler silik çıkarsa falan yine umut olur bizlere bence 😅 İnşallah 🙏
Daha cok yeniymis ondan sanirim carsamba sabah tekrar kan vercem insallah yukselir demi bende bu kadar az beklemuyordum insallah iyidir ❤️Rabbim tez zaman da sizin de cift cizgilerinizi gormeyi nasip etsin insallah 😍❤️

Valla psikolojik olarak yoruldum canım bu ay ilaç kullanmayıp kendi haline bırakıcam 😪😐senin çok belirgindir canım stres yapma kanda çıkacak inşallah 🧿🙏
Ben de yorulmuştm ve mayıs veya haziranda aşılama deneyecektik çünkü 3 kere ilaç tedavisi denedik olmadı. Nisanda bişey yapmk istemiyorum hem ramazan ayı dedm ve kendiliğinden oldu. Belkide bir iki ay ara vermen senin için daha hayırlı olacak

Ben de yorulmuştm ve mayıs veya haziranda aşılama deneyecektik çünkü 3 kere ilaç tedavisi denedik olmadı. Nisanda bişey yapmk istemiyorum hem ramazan ayı dedm ve kendiliğinden oldu. Belkide bir iki ay ara vermen senin için daha hayırlı olacak
Bende öyle düşünüyorum canım mahvetti ilaçlar bizi biraz kendi haline bırakalım 🤗

GÜZEL KADINLAR NASILSINIZ😘
Benim bugün muayenede ultrasonda 6 folikül gözüküyor dediler, rahim kalınlığı çok iyi dediler, bu kadarını anladım😊 pazar günü Allahın izniyle büyük ihtimal toplama işlemi yapılacak.
Yalnız toplama işleminden 36 saat önce 2 tane ovitrelle iğne yapacaklar, bunu hiç anlamadım🤷🏻‍♀️
Canım ovitrelle bana 1 vurduk ama gonapeptyl diye bir iğne de vurduk sonradan o da çatlatma iğnesi ama embriyoların olgunluğuna katkısı bulunuyordu,transferden sonra da gonapeptyl vurduk o da embriyo zarından kolay çıkıp kolay gömülebilsin diye ve hcg içerdiğinden embriyo kendini doğal ortamında hissetsin diyeydi 🤗
LaRisaCca LaRisaCca nın en son 4 tane kaldıydı biliyorum, ama ilk kaç tane çıktı hatırlamıyorum canım.
Ayyy inşallah iyi bişeyler olur teom ya. Biliyorsun hasretiz🙈
Kuzucum ben de seninle aynıydım. 4 ü döllendi ve döllenenlerin hepsi 5. Güne gitmişti maşallah. İnşallah senin de kaliteli güzel embriyoların olacak. Önemli olan sayı değil kalite kuzucum 🤗💕

İyi çok şükür sen nasılsın
Bu gün doktor kontrolünde idik.
Bebek durumu herşeyi normal rahim açıklığı felan yok güzel dedi.
Benim kasılmaların kramplarım var diye magnezyum başlattı.
Şeker yüklemesi yaptık.
2.saatte yüksek çıktı endokrine gönderdi. Diyetisyen ile doğuma kadar ilerlememiz gerekli dedi.. ama doktora gözükmedik.
Kan ilacı içiyordum yetersiz bünyene dedi ilaç değişip doz arttırdı.
Coraspirine 34.hafta kes dedi.
Geri kalan kan sulandırıcı d vitamin omega ve kan ilacına doğuma kadar devam dedi sadece eğer ağrın sancı gibi olursa kan sulandırıcı iğneyi yapma dedi.
Normal doğum düşündüğümü söyledim daha erken 37 den sonra netleşir dedi.
Bizden haberler böyle sizde nasıl

X