Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pozitif testler mi görüyoruuum 😍😍😍 ay maşallah maşallah, yarın kanda da çok güzel değerlerin çıkar inşallah cnm bnm tebrik ederim 🥰🥰🥰🥰
Insallah cok tesekkur ederim 😍❤️Insallah guzel sonuclar alirim ❤️
Magnifiaque Magnifiaque beni solladın geçtin yaa kız 🙊🙊💃💃💃
Ajjaja birde korkan bendim goruyormusun 😅
Ikinci yaptigim testte cizgi sanki gitmis gibi bisey olmaz insallah 🙈
Daha çok yeni 🙈 o yüzden pek paylaşamadım bende teşekkür ederim 😊 kan sonucun çıkınca benide etiketle 🥰
Rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah cok sevindim insallah etiketlerim yanilma olmaz da ❤️

Seni hiç unuturmuyum kuzucum 🤗 sen hep aklımdasın. Ben de bir problem çıkacağını tahmin etmiyorum Allah ın izniyle 🤗 bu arada kaçıncı haftandasın canım? Sezeryan mı olacak kesin bir doğum şekli ya da tarihi var mı
Canim suan 37. Haftadayim. Carsamba gunu muayenem var ona gore karar vericez. Mumkunse normal dogum istiyorum insallah bi aksilik olmazsa. Bakalim bekliyoruz artik hayirlisi 😊.

LaRisaCca LaRisaCca C Capanin Gururu Teyom edaecoo edaecoo Skrkz17 Skrkz17 kızlar nasılsınız?

Bugün ilaçları düzenlerken fark ettim elimde 1 kutu progesteron iğnesinden kalmış. İçinde 4 tane var ama. 31 Temmuz son kullanma tarihi benim işime yarayamayacak ne yazıkki . İhtiyacı olan var mı yada tedaviye başlayan birileri? İhtiyacı olan varsa onun işine yarasın yoksa çöp olacak. Varsa etiketleyin benimle irtibata geçsin göndereyim hemen

Insallah cok tesekkur ederim 😍❤️Insallah guzel sonuclar alirim ❤️

Ajjaja birde korkan bendim goruyormusun 😅
Ikinci yaptigim testte cizgi sanki gitmis gibi bisey olmaz insallah 🙈

Rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah cok sevindim insallah etiketlerim yanilma olmaz da ❤️
Offf benim kesin yok canım bu test herkesi yanıltmış😔😐😐ilk test çok net ama canım senin

Merhabalar benim bugün ovitrellenin ertesi günü. Klomen ile büyüme sağlandı bir nevi yumurtalarin tepkisine bakildi ostrojen takviye edildi. Saatli olarak iliskiye girecegiz bakalim. İlk cocugum icin 4 kere ovitrelle kullanmıştım ama bu sefer fena çarptı. Hem yaparken acidi hem sancim oldu
Merhaba canım bende cuma günü 14 de oldum iğneyi. 24 ve 48 saat sonra değerlendirin sonra da gün aşırı değerlendirin dedi doktor. Adete kadar devam mı etmeliyiz acaba. Benim de bir çocuğum var o sadece klomen ile olmuştu bu sefer çatlatma iğnesi de kullandım. Rabbim hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin inşallah cümlemize :)

LaRisaCca LaRisaCca C Capanin Gururu Teyom edaecoo edaecoo Skrkz17 Skrkz17 kızlar nasılsınız?

Bugün ilaçları düzenlerken fark ettim elimde 1 kutu progesteron iğnesinden kalmış. İçinde 4 tane var ama. 31 Temmuz son kullanma tarihi benim işime yarayamayacak ne yazıkki . İhtiyacı olan var mı yada tedaviye başlayan birileri? İhtiyacı olan varsa onun işine yarasın yoksa çöp olacak. Varsa etiketleyin benimle irtibata geçsin göndereyim hemen
İyiyim kuzum oturuyorum sen napıyosun 😊
Canım ben göbekten bi iğneye geçtim progestanda kalçam çok kötü oldu artık 🙈 yoksa alırdım senden @ZarifKugu belki kullanıyordur?

İyiyim kuzum oturuyorum sen napıyosun 😊
Canım ben göbekten bi iğneye geçtim progestanda kalçam çok kötü oldu artık 🙈 yoksa alırdım senden @ZarifKugu belki kullanıyordur?
Bende öyle kuzum pazar evde geçiriyoruz 🤗

Parasız göndercem bebeğim kargoyu desin yeter senin vaktin geçmiştir diye düşünmüştüm bende @ZarifKugu var mı ihtiyacın canım?

Olur da başlarsam ihtiyaç olursa ben alırım senden canım

X