Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya bu ay herkes bi acayip regl oluyo galiba kaç kişiden duydum mevsimdenmidir nedir bilemedim, öyle birden pat diye menapoza girilmiyo diye biliyorum ben endişe etme onun için, diğer hormonların normaldi dimi onlar da sapıtıyo menapoz öncesinde

dün ya da bgn bnm de adet günümdü, henüz olmadım, leke geldi bir iki ama çok çok az, olacak gibiyim karnım ağrıyo günlerdir de bu ne saçmaladı bu ay adetler ya

var mı başka bizim gibi geciken ya da lekelenme şeklinde olan???
Amh dusukse asila icin bile rapor cikartip
İlaclara en azindan daha az oduyorsun
Adetlerim son 4 aydır falan azalma vardı hormonlarim PROLAKTİN yükselmişti tedavi gördüm düşmüştü yine de düzelme olmadı adetimde

Adetlerim son 4 aydır falan azalma vardı hormonlarim PROLAKTİN yükselmişti tedavi gördüm düşmüştü yine de düzelme olmadı adetimde
Evt bnmde öyle, 4 aydır falan dostinex kullanıyodum ben, daha bu hafta yeni bitti elimdeki ilaç, prolaktin yüksekken azalan adetlerim prolaktin normale gelince de düzelmedi öyle devam ediyo, diğer hormonlar da normal ama o düzelmedi

Evt bnmde öyle, 4 aydır falan dostinex kullanıyodum ben, daha bu hafta yeni bitti elimdeki ilaç, prolaktin yüksekken azalan adetlerim prolaktin normale gelince de düzelmedi öyle devam ediyo, diğer hormonlar da normal ama o düzelmedi
Normal o zaman

Ya bu ay herkes bi acayip regl oluyo galiba kaç kişiden duydum mevsimdenmidir nedir bilemedim, öyle birden pat diye menapoza girilmiyo diye biliyorum ben endişe etme onun için, diğer hormonların normaldi dimi onlar da sapıtıyo menapoz öncesinde

dün ya da bgn bnm de adet günümdü, henüz olmadım, leke geldi bir iki ama çok çok az, olacak gibiyim karnım ağrıyo günlerdir de bu ne saçmaladı bu ay adetler ya

var mı başka bizim gibi geciken ya da lekelenme şeklinde olan???
Ovitrelle iğnesinden 16 gün sonra regl oldum ama regl gibi de degil kahverengi camur gibi birşey az da degil baya yoğun ama 2 gün sürdü ve bitti.

Canım ben gecen ay 2 defa adet oldum, normal dedi doktorum. ilki 2 gün sürdü pek ağrı olmadı bitti 5 gün sonra yeniden başladı bu sefer cok agrılıydı 4 gün sürdü..
Anladım canım inşallah düzene girer teşekkür ederim ❤️

Canlar yumurtlama mi emin olamıyorum 😬

Eklentiler

• IMG_20210514_211624.jpg
    IMG_20210514_211624.jpg
    112,8 KB · Görüntüleme: 26
Selam kızceler nasılsın.
Ben arife gününden beri nezle gibi birşeyim nette baktım hamilelik nezlesi varmış
Duyan yaşayan varmı. P.tesi doktor kontrolüm var erkenden acile felan gitmek istemiyorum.
Ama hapşırık tıkanıklık var

X