Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
IMG_20210509_004514.jpg

Anladım canım, birkaç gün daha beklesen keşke, regl ile hamilelik belirtileri çok benziyor çünkü.
geçen ay ben de aynı umutla bekledim acaba hamilelik belirtisi mi diye ama malesef değilmiş. en son da bu akşam iki tane sivilcem çıktı iyice emin oldum 🤣🤣 yine de bilinmez tabi kısmet

Kuzum gebelikte tsh 2.5 üzeri olmasını istemiyor doktorlar. Telaş yapma ama endokrin yada dahiliye doktoruna görünmeni tavsiye ederim. Bende mesela ilaç kullanıyorum tiroid için doktor özellikle yönlendirmişti o zaman.
Tamam canım sorayım salı doktora bakalım ne dicek 🤷‍♀️

Tamam canım sorayım salı doktora bakalım ne dicek 🤷‍♀️
Kuzum larişin dediği gibide olabilir. Çünkü gebelikte yükseliyor genelde bu hormon ama yinede danışmanda fayda var diye düşünüyorum. Ozana soracaksan eğer eminim seni palmiyedeki ibrahim Döner'e yönlendirir ona o günlük gidersen git ama devamlı takip yapacak olursan eğer ona gitme. ben kazara bir defa gittim hiç sevmedim adam lütfedip yerinden kalkıp muayene bile etmiyor.

Kuzum larişin dediği gibide olabilir. Çünkü gebelikte yükseliyor genelde bu hormon ama yinede danışmanda fayda var diye düşünüyorum. Ozana soracaksan eğer eminim seni palmiyedeki ibrahim Döner'e yönlendirir ona o günlük gidersen git ama devamlı takip yapacak olursan eğer ona gitme. ben kazara bir defa gittim hiç sevmedim adam lütfedip yerinden kalkıp muayene bile etmiyor.
Ona sorcam canım ama orada gidemem zaten hergün burada dahiliye doktoruna giderim canım sana ozan mı demişti peki tshı düşürelim diye?

Ona sorcam canım ama orada gidemem zaten hergün burada dahiliye doktoruna giderim canım sana ozan mı demişti peki tshı düşürelim diye?
Evet kuzum ozan dedi bana. Her gün gidilmiyor zaten ilk muayeneden sonra 3 ay arayla takip ediyorlar onun dışında gitmiyorsun. İnşallah gerek olmaz ama takip edilmen gerekirse Antakya Defne hastanesi endokrin bölümü Kemal Ağbaht benim doktorum, çok çok memnunum. Tlf ile bile ilgilenmişlikleri var. Biraz tuzlu sadece 😏

Evet kuzum ozan dedi bana. Her gün gidilmiyor zaten ilk muayeneden sonra 3 ay arayla takip ediyorlar onun dışında gitmiyorsun. İnşallah gerek olmaz ama takip edilmen gerekirse Antakya Defne hastanesi endokrin bölümü Kemal Ağbaht benim doktorum, çok çok memnunum. Tlf ile bile ilgilenmişlikleri var. Biraz tuzlu sadece 😏
Ya ben bu ozanı napıyım? Test sonuçlarını aradık telefonla sorduk kan değerlerin çok iyi dedi bi enfeksiyon var idrarda dedi ayıp ya ben araştırmasam böyle kalacak salı dicem bakalım canım ona göre doktora giderim artık 🤷‍♀️

X