Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar göğüs hassasiyet veya ağrı illa ilk gebelik belirtisi midr? Bat 10 mayis benim PROLAKTİN tedavisi görmeden önce 2 hafta başlardı agri ama şimdi tık yok
Merhaba canım, benim ilk gebeliğimde hiçbir belirtim yoktu hatta regl bile oldum, halk arasında üstüne görme konusu yani. Belirti aramadan sakince gününü beklemeni tavsiye ederim. Her bünyede aynı olmuyor çünkü. İnşallah tutunmuştur sana bebişin

Merhaba canıms çok teşekkür ederim inşallah tutunmustur

Geçen ay tavan yapmıştı PROLAKTİN zaten insallah kullandığım ilaçlar işe yaramıştır
Dostinex mi kullandın canım prolaktin için, genelde bunu veriyorlar benim bildiğim. Benimde bir ara yüksekti ama hemen düşürdü bu ilaç düzenli kullandoysan düşürmüştür ki belkide ağrı olmama sebebide düştüğü içindir kim bilir

Evet onu kullandım

Kizlar soz verdim arastirmiycam dedim ama gene dayanamadim sanirim
Bugun daha 4. Gunum pek bir belirti aramiyorum sadece gogus hassasiyeti var birde ikinci gun kasiklarda agri vardi sizce insallah catlamistirda tutunur
İnşallah öyledir canım benim. Ben hiç hamiş olamadığım için bilmiyorum maalesef

Kızlar göğüs hassasiyet veya ağrı illa ilk gebelik belirtisi midr? Bat 10 mayis benim PROLAKTİN tedavisi görmeden önce 2 hafta başlardı agri ama şimdi tık yok
canisi senin adet tarihin ne zamandi benimde bazen goguslerim iki hafta boyunca agriyor boyle yanlardan altindan falan baslardi agrimaya bu ay sadece uç kismi agriyor dokununca sen tedavi gordugun icin agrimiyor benimde mi prolaktinim yukseldi acaba bi ara yukselmisti dustu geri ama

Asko 10 Mayıs adet tarihim normalde 2 hafta önce ağrımaya başlardı dokunmayı bırak kıyafet giyerken agri olurdu o derece bu ay tedavi gördüm ağrı falan yok hatta yaklaştı tık yok

Asko 10 Mayıs adet tarihim normalde 2 hafta önce ağrımaya başlardı dokunmayı bırak kıyafet giyerken agri olurdu o derece bu ay tedavi gördüm ağrı falan yok hatta yaklaştı tık yok
ozaman düşmüştür bende once oyle olurdu varya cok fena agrirdi bu ay bende de yok sadece uc kisimlari agriyor insallah gebeliktendir oda renk değişikliği falan yok ama bakalim az kalmis benimkide 13 mayis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…