Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ozaman düşmüştür bende once oyle olurdu varya cok fena agrirdi bu ay bende de yok sadece uc kisimlari agriyor insallah gebeliktendir oda renk değişikliği falan yok ama bakalim az kalmis benimkide 13 mayis
Asko tekrar test yaptırdım zaten düşmüştü inşallah gebeliktendir

Kızlaaar Rabbim hepimizi bebislerimize bir an önce kavuştursun öncelikle. Bende 8.gunumdeyim klomen+ovitrelle oldum. Akıntım hiç bitmedi ve yüzümde sivilce çıktı. Ağustos da dış gebelik geçirdim iğne ve kürtaj oldum. 3 ay korunmadan sonra 6 aydır deniyoruz olmuyor. Polikistik over var ama hormonlarim düzgün düzenli adet görüyorum. Bu aradada temmuz da iki yıllık evli Olcan. Geçen sene Haziran'da korunmayı bırakmıştım Ağustosta dış gebelik oldu çok kötüydü Rabbim kimseye yaşatmasın. Aranızda dış gebelikten sonra hamile kalan var mi

Amin inşallah canım. Maalesef o durumda olan yok canım. Rabbim çok bekletmeden kavuştursun bebeğine

benim kuzenimde dis gebelik gecirdi kurtaj oldu ardindan hemen hamile kaldi sorun olmaz insallah

Kızlar hamile şu an peçeteye açık koyu arası lekenmem var bu ne anlama geliyor çok korkuyorum
Canım sakin olmaya çalış stres yapınca daha kötü olursun, bu haftalarda leke çok sık görülüyor, kahverengi olması daha iyiymiş kırmızıya göre.Muayene olman lazım,kanama alanı var mı yok mu onlara bakacak doktor bir de progestan verecek,bir de istirahat etmen lazım,kendini hiç yorma,uykuna dinlenmene dikkat et,geçmiş olsun inşallah hiçbir sorun çıkmaz Doktora gittiysen yaz bize de
Herkese günaydın

Canım Allah’a şükür öyle yoğun bi akıntı gelmedi sadece biraz peçeteye silince birde affedersin iş çamaşırıma geldi damla kadar devam etseydi gidecektim doktora ondan sonra gelen giden olmadı şükür

Tüm evlat hasretiyle yanıp tutuşanların hasretlerinin dinmesini, gebelerin de sağlıklı bir gebelik geçirip sağlıklı bir doğum ile sağlıklı birer evlat kucaklamalarını dilerim
7 cehennem sizden uzak , 8 cennet size durak olsun

Eklentiler

• 0x0-kadir-gecesi-mesajlari-sozleri-2021-en-guzel-anlamli-hadisli-resimli-kadir-gecesi-mesajlar...jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 28
Amin canım, allah çok isteyene versin, emeklerimizi boşa çıkarmasın :)))

ben test yaptım canım 11. gün bugün. negatif çıktı malesef bu ay da olmadı. kasık ağrısı bel ağrısı da başladı zaten adet olurum 1-2 güne

Eklentiler

• 20210508_100241.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 20
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…