Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne zaman belli olur acaba ikiz ultrason da
Kese görmeye gittiğinizde kesinleşir sanırım iki kese olarak
Yaaa canım çok sevindim hayır aklına kötü şeyler getirme herşey yolunda gidecek inşallah dualarım seninle

Allah razı olsun kuzum gebişlerin duası kabul olurmuş

İnşallah ya ikidir böyle olunca ister istemez geliyor aklıma hastaneye vardığımızda sevineceğim galiba

Evett oldum cikti aradan
Ben hic ertelemedim dusunmedim bilee kafada buyuyor ve C Capanin Gururu Teyom sagolsun kotu olanlari anlatmadigi icin dizi izledim beklerken
Histereskopi laparoskopi oldum daha önce. Ve nasıl olduğunu girerken bende bilmiyordum çıkınca gördüm başıma gelenleri bizim dışımızdaki durumlardan ötürü ertelendi maalesef canım. Bu defa o yüzden endişeliyim. Hastaneye varınca endişem bitecek inşallah

Ayyy hadi inşallah güzel haberler ile gelirsin

Sonda takildi diyorum he ben onu korkma die demedim diyoo namissiz tam

benim arkadaşım 2 yumurtayla ikiz hamile kaldı. ben de 3tür kullanıyorum hep 1 yumurtam oluştu moralini yüksek tut
Ne kadar güzel, arkadaşın adına çok mutlu oldum :)) İnşallah bizlere de nasip olur. Bugün benim operasyon oldu, yarına döllenme olursa pzt transfer olacak. 3 tür iğne mi kullanıyorsun canım? toplama oldu mu hiç?

Arkadaşın ne kadar şanslıymış canım :))) İnşallah tutunur olursa... Bugündü benim opu, yarın inş güzel haberlerle gelicem :)))

Canım tabi ki öyle benm 18 yumurtam toplandı ama 9 tanesi döllendi düşün. Doktorum futboll takımımı kurcan ne yapacan o kadar embriyoyu dedi 1 tane olsun sağlıklı olsun
hehehe, ay çok hoşsun canım.. buna da şükür olmayan var... bakarsın futbol takımını kurarsın neden olmasın ki

Arkadaşın ne kadar şanslıymış canım :))) İnşallah tutunur olursa... Bugündü benim opu, yarın inş güzel haberlerle gelicem :)))
Canımcım çok geçmiş olsun nasıl geçti ağrın sızın varmı biraz kanama olabilir. İnsallah döllenirler sağlıklı şekilde tutunurlar sıkı sıkı. benden önce transfer olacaksın bak iki yumurta çıktı değilmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…