Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlaçlar bittikten yumurtalar toplandıktan 3 gün sonra transfer olunca 3.gün embriyosu oluyor 5.gün olunca 5.gün embriyosu oluyor .
Rahimi uygun görmezlerse bu embriyolar donduruluyor canım. Bir sonra ki adetinde transfer ediyorlar. Ama sen orda kısa süreli kalacağın için hemen iğneler biter bitmez o süreçte transfer edecekler sanırım

Şimdi anladım bilgilendirme için teşekkür ederim. Ozmn sanırım taze transfer yapacaklar diye düşünüyorum.
Yani bizim LaRisaCca taze transfer olmuş oluyor değil mi?

İğne kullanılacak bu sefer aşılamada ama ilaç adı bilmiyorum henüz, gidince hepsini sorucam, ne zaman kullanılıyo bu çakşır kökü suyu nasıl kullandın sen tam olarak bilgilendirebilirmsn
Bende birdahaki ay düşündüm ama doktor hemen yapalım, olmazsa neden olmadığına bakalım, çapraz testler uygulayalım fln dedi.
Biraz korku biraz endişe biraz sevinç, karmaşık duygular içindeyim
Çok sevinçliyim senin için, hemen olması da iyi olmuş bencede, beklemek daha zor doktorun da mantıken haklı ama ilk seferde olacak zaten minnoş minnoş bebişleeer başka da bişeye gerek kalmıcak

Hap olsaydı korkmadan iç derdim de,İğne kullanacaksan hiç birşey diyemem çünkü bi fikrim yok.
Canım ben su bardağının yarısına çakşır kökü suyunyarısına su koydum içtim. Normalde çay bardağıyla içiliyor ama ben su bardağıyla yaptım hiç bi rahatsızlık vermedi, adetin 1. Gün başladım yumurtlamaya kadar. Ama çakşırı normalde sabah aç karnına içmen lazım, ben öğleden sonra aç karnına içtim çünkü yanında brokoli suyu kürü yaptım, brokoliyi günde 2 kere aç karnına içmem gerektiği için sabah brokoli öğlen çakşır akşam brokoli şeklinde uyguladım.
Bu ay kapalı olabilir yazmışsın belki birdahaki ay yaparım yazmışsın. Eğer öyleyse kesin bu ay çakşır kökü suyu iç derim.

Evt bu aklımda dursun bu ay başlayamazsan gider çakşır kökü suyu bulur onu içerim, ben zaten 11. Gün fln çatlama görüyorum, o zamana kadar kullanırım sabahları açken, çok teşekkür ederim bilgiler için çok soru sordum ama nereden temin ettin çakşır suyunu hazır halde mi satılıyor

Ahhh canım ne demek, biz seninle hep aynı şeyleri yaşadığımız için sana bunu söylemek aklımdaydı zaten.
Aktarlardan alınır, ama iyi marka bul, saraçoğlu sitesinden temin et daha iyi, olmadı siteden bir bak insanlar hangisini kullanmış, ben kulşandığımın markasını unuttum, cam şişe olanı al. şişesi 20-30 TL zaten, 2 kişi içecekseniz 2 şişe al, eşinde içsin sende iç, hem sakinlik relaxlık veriyor, uyku düzeni iyi olmayan insanlar da şifa niyetine içiyor. Ruhunu huzurlu olmasını sağlıyor. Gavcar mantarını biliyormusun? Gavcar mantarları genelde çakşır kökünün dibinde biter, ve çok faydalıdır.
Youtubeden çakşır kökü suyu kullanarak hamile kaldım yaz bak dinle kadın ne anlatıyor. 3 kere aşılma tutmamış aktara başka bişey almaya gitmiş, aktar ona herkes bilmez ve erkek için işe yaradığı bilinir bu çakşırın, ama ben bunu kadınlara vererek çok kişiye vesile oldum demiş, ve kadın tamam diğerini almayayım çakşır kullanayım demiş ve yıllardan sonra o ay hamile kalıyor. Allahın hikmeti. Kesinlikle denemelisin.

Son düzenleme:
Canım sen çok erken yumurtlama görüyorsun. Yumurtlamadan sonra da devam et 15. Güne tamamla çakşırı, gebelik oluşursa o 4 gün içinde hiç bir zarar vermez. Normalde 1 ay kullanın diyorlar, çünkü iltihabik durum varsa anca fayda ediyor diye 11 gün az. Gebelikte kullanılır yada kullanılmaz diye bir araştırma olmadığı için insanlar kullanmayın diyor hepsi bu, bir araştırma yapılmadığı için. Sen 15 gün kullan için rahat olsun. Ve bence su bardağıyla için, o kadın yanlışlıkşa ilk 5 gün bilmediği için su karıştırmadan ve su bardağıyla içmiş :) belkide sade içtim diye vesile oldu diyor

Şimdi anladım bilgilendirme için teşekkür ederim. Ozmn sanırım taze transfer yapacaklar diye düşünüyorum.
Evet canım benimkiler donduruldu 2 aydır bekliyorum bu ay transfer olacak inşallah

oo baya araştırmışsın cnm benim Allah razı olsun bu bilgileri bizle paylaştığın için, bi bakayım bende araştırayım izliyim videoyu fln, hiç bilmiyodum o mantarı ilk duydum, neyin vesile olacağı hiç belli olmaz deniyim bi bakalık duruma göre
Evet çok erken yumurtluyorum ve döngüm de kısa 24-25 günde bir oluyor, deneme listesine eklendi bu

Selam Ayşoş evet ben 5. Gün embriyosu transferi oldum. Taze transfer embriyoyu dondurmadan transfer etmek demek bunun için ohss olmamış olmalısın. Sürecine göre doktorun karar verecek inşallah oradan gebe döneceksin senin için dua edeceğim. Transfer gününde bana yaz muhakkak meryem okumak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…