Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızçeler 19 Mayısta özel hastaneler açık mı bilginiz var mı? Her hastanenin çalışma şartları farklı ama genel olarak aynı olabiliyor sizlere de sorayım dedim.
Genelde 17sine kadar program vermişler ama herhalde 19unda da açık olur çoğu bence

Genelde 17sine kadar program vermişler ama herhalde 19unda da açık olur çoğu bence
Ya eşim o gün için bir şekilde müsaitlik durumu oluşturmaya çalışacak. Bugün hemşireyi aradım 19 mayısta tatil mi değil mi öğrenelim dedi. Şimdi sana yazarken aklıma geldi ben arasam ya hastaneyi açık mı değil mi, duyunca beynim durdu sanki

aaaa bir de o var değil mi? Devlet kapalı olur. Özel açık olur bence
Benimde hiç aklıma gelmedi hemşire öyle diyince dank etti kafa hastaneyi aradım şimdi bay x o güne verirse olur zaten ameliyathane açık olur dedi Eşim sperm testi verecekti orda tüp bebek birimi açık değilse veremeyecek sanırım.

ben de arayıp pazar günü açıklar mı onu mu sorsam

Amin kuzum benim, Duaların için Allah razı olsun
Sen 2. Mi 3.mü Aşılamanı mı olacaksın? İnşallah bu defa herşey yolunda gider o güzel haberi verirsin bizlere

Yokkk artıkkkkk enişte dipsiz kuyulara girmek üzere gerçekten aşırı pozitifmiş

Söz verdin bak doğumdan sonra ihtiyacım olacak

Yokkk artıkkkkk enişte dipsiz kuyulara girmek üzere gerçekten aşırı pozitifmiş

Söz verdin bak doğumdan sonra ihtiyacım olacak
Hele bi kazı yapayım, sözümün eriyimdir sonuna kadar

CANLARIM bilgi vereyim dedim bata 4 gün kaldı, 4 gün önce doktora gittim görüştüm, tahlillerimi herşeyimi götürdüm, alttan baktı, hiç bir sorun gözükmüyor ama 3 yıldır hamile olamamışsın, burada da çokta vaktin yokmuş tüp yapalım dedi direk.
Adetinin 2. Günü gel dedi ilaç yazacakmış, kısacası hayırlısıyla bu ay başlıyorum. Dualarınızı bekliyorum

Hayırlı olsun tedavin Hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah çok güzel geçsin ve hayırlı güzel sonuçla evine dönersin

Yaa oh bu süper haber hayırlı olsun inşallah, zaten başlamaya karar verdinmi tamamdır sonrası ilaçlar toplama transfer bi heyecanla geçip gidiyor çabucak burdan duyduklarıma göre yakında bir sürü bir sürü pozitifler görüceeez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…