Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İçeriğinde özel miktarlarda ve özenle seçilmiş Sertifikalı Adaçayı, Aslanpençesi, Civanperçemi, Çörekotu, Hayıt Tohumu ve Özel Çam Balı bulunmaktadır.
hımm ama simdi kullanma bence adete yakin ada cayi adet sokturucu çünkü. Rabbim vesile kilsin insallah bu ay onun sayesinde Rabbimin de izniyle gebesindir insallah bende hayit suyu ve fistik şurubu kullandim bakalim hayirlisi olsun. Ama fıstık şurubunu enfeksiyon için almistim allaha cok şükür kötü akintim bitti rabbim yaşatmasin bi daha oyle akintilar

Zaten adette başlanıp yumurtlama dönemine kadar kullanılıyor inşallah

Günaydın canım Anlatmak istediklerine göre kendin ve evlatların için en doğru kararı vermişsin kuzum. Burda olmana da ayrıca çok sevindim

Aminnn kuzummm geçen yıl da bayramda öğrenmiştim gebeliğimi sonu kötü oldu. Şans işte denk geldi bu şekilde. İnşaallah güzel olacak Allah hepimize muradımızı nasip etsin
Artık bu bayramdayız ve nasipse inşallah bu defa çok güzel olacak canım benim

Arada halimizi hatrımıızı soralım lariş. Özletme kendini. Böyle bir karar almana kendi açımdan sevindim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…