Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa ben mi kaçırdım edaecoo edaecoo nerdee☺️😍
Evet ben de onu sorucaktım hiç yok ortalarda merak ettim

kızlaar bn bugün çarşıya gittim ağır ağır poşetler taşıdım yetmedi bi de evde yoruldum, şimdi kasıklarım ağrıyo, yorulduğunuz ya da ağır taşıdığınız günler sizde de oluyomu acaba yoksa başka bişeylerdenmi ya 🧐huzursuz oldum ya bişey vardıysa da bişey olduysa diye

kızlaar bn bugün çarşıya gittim ağır ağır poşetler taşıdım yetmedi bi de evde yoruldum, şimdi kasıklarım ağrıyo, yorulduğunuz ya da ağır taşıdığınız günler sizde de oluyomu acaba yoksa başka bişeylerdenmi ya 🧐huzursuz oldum ya bişey vardıysa da bişey olduysa diye
evet canisi agir tasidigim zaman benimde kasiklarim ağrır hep

gebeligin ilk aylarinda da ostrojen fazla salgilaniyormus iste buna sasirdim encok ee zaten fazla salgilaniyor yukselten yiyeyecekleri icecekleri icmem sakincasi ne olabilir ki :KK64:
Tüp bebek tedavisinde ekstra ostrojen alıyoruz ama yanında progesteron da alıyoruz. Tek başına ostrojen yükselirse göreceli olarak progesteron düşer, tutunmayı asıl sağlayan da progesteron olduğu için tehlikeli olabilir mantıken böyle düşündüm..

Evet yorulunca ve ilişkiden sonra benimde oluyor buaralar iğnemin 12. Günü sonucu bilmiyorum henüz

Yapıcam bakalım 14. Gün diyorlar ya o yüzden direndim 😂 olmadı bugün yada yarın yaparım hayırlısı sizin sonuç ne
Ben bat 10 mayis daha beklemedeyim ama ben çatlatma iğnesi falan kullanmadım PROLAKTİN tedavisi gördüm clife kullandım

Ben bat 10 mayis daha beklemedeyim ama ben çatlatma iğnesi falan kullanmadım PROLAKTİN tedavisi gördüm clife kullandım
Anladım hayırlısı inşallah sizinde ☺️ C life bende aldım biraz yedim nisanda sonra bıraktım klomen iğne verilince benimde bat 12 Mayıs

Tüp bebek tedavisinde ekstra ostrojen alıyoruz ama yanında progesteron da alıyoruz. Tek başına ostrojen yükselirse göreceli olarak progesteron düşer, tutunmayı asıl sağlayan da progesteron olduğu için tehlikeli olabilir mantıken böyle düşündüm..
aa tamam ozaman içmiyim bi daha

X