Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar bisey dicem benim her ay oldugu gibi bu ayda gebelik şüphem var. meyan şerbetinide cok seviyorum ama okudum östrojen hormonunu yukseltiyirmus sizce içsem sorun olur mu? Normalde gebelere onerilmiyormus
Bence içmeyin gebelik şüpheniz varsa

Biraz zor canım ben tamamen muhteşem fiziğimi korumak için 😂 şaka şaka vücuduma kaslarıma güç kazandırmak için yapıyorum daha doğrusu yeniden başlıyorum

Ayy :KK43: inşallah bu ay pozitifi görürsün kuzucum . Acaba bugünkü test hatalı mı 🤔

Hepinizi seviyorum mesajlarınız için çok teşekkür ediyorum 🤗💕
Haydi kasına kuvvet o zaman larim🤣

Dün rüyamda afedersiniz hasta olmuştum ama eşime diyordum belki arkası gelmez gebeliktir diye :KK70: psikolojim bozuluyor bat yaklaştıkça
artik herseyi hamilelige yorar olduk rabbim aratmasin daha fazla su aziz mübarek gunler hatrina :cry: gecen bi kadin yazmisti ruyasinda adet oldugunu gormus kalkmis test yapmis ki hamileymis insallah sende de oyle olur

artik herseyi hamilelige yorar olduk rabbim aratmasin daha fazla su aziz mübarek gunler hatrina :cry: gecen bi kadin yazmisti ruyasinda adet oldugunu gormus kalkmis test yapmis ki hamileymis insallah sende de oyle olur
İnşallah 🙏 inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız 💜🙏

X