Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Topiği de üstüme zimmetlemişler :KK70: benden simgoşun performansını beklemeyin kuzular:KK70:ders çalışıyorum :KK70:
Bence hiçbirimiz simgoşun performansını gosteremezdik :KK70: uzun uzun altınti yapardı resmen girmedigim zamanki konuların özeti olurdu :KK45::KK45:

Yap yap. Sezeryanmı olcan larim ikiz olunca normal oluyormu bilmiyorum da 😬
Biraz zor canım ben tamamen muhteşem fiziğimi korumak için 😂 şaka şaka vücuduma kaslarıma güç kazandırmak için yapıyorum daha doğrusu yeniden başlıyorum
Canım tamamen gitme de 😍 biz seni biliyoruz ama tabiki önemli olan sen ve bebişlerinin sağlığı kuzum kendin ve onlar nasıl iyi olacaksa öyle yap canım arkadaşım 😍 topiklerin kraliçesi🏆🎖️

LaRisaCca LaRisaCca gideceksin zannettim üzülmüştüm takı yazılanların hepsini okuyana denk hakkında hayırlısı olsun asko brbislerden başka önemli bişi yok ❤️😍

Kesinlikle öyle senin sağlığından önemli değil gördüm kasılmalar olmuş hem çok üzüldüm hemde sana çok kızdım ne boş insanlar için sinirlerini yıpratıyorsun boşver. Sen her zaman yanımızda oldun bizde senin yanındayız kararlarının da❤️ ama bence çok doğru bir karar vermişsin özellik le telefonu elinde fazla tutmama konusunda. Kendşne bebeklerine odaklan mis gibi 😍

Haklısın cok nette zaman geçirmek bebeklerine zarar gerçekten.. Ama üzülme olur mu kim ne derse desin noldu tam bilmiyorum ama seni sevenler yaninda merak etme💚inşallah güzel haberler verdiğimde burda olursun beraber yaşarız o günleri 💞

LaRisaCca LaRisaCca canım sağlık ve evlatların senin için daha önceliğin olduğu için yazına saygı duyuyorum.
Ancak kim ne söylemiş ne yapmış umursama.
Burada sevinçlerimizle üzüntülerimizle ve kaygılarımızla birbirimize destek olmaya çalıştık ki eminimin olduk ta....
""Çok şükür böyle kişiler de varmış"" dedirten forum olduk.. için rahat olsun.

LaRisaCca LaRisaCca nerdesin larimmm çok özledim seni :)
sorma başıma neler geldi 3 gündür test yapıyorum silik çıkıyo bu sabah başka marka yaptığım negatif çıktı :KK43: artık ara verip kendimi diyete vericiiimmm
Ayy :KK43: inşallah bu ay pozitifi görürsün kuzucum . Acaba bugünkü test hatalı mı 🤔
Larim seni tanıdığıma çok memnunum ve içtenliğine hiç bir şüphem yok. biz seni biliyoruz sen bu günleri çok beklemişsin şu hamilelik sürecin icin çok emek vermişsin tadını cikarman ve tamamen kendine odaklanman gerekirken bize vakit ayirmissin. Bazıları bu fedakarlığıni anlayamayacaksa boşver. Senin gibi bı çok arkadaş hamileliği başlasa da burada bize yardımcı oluyorsunuz. Bir nebze içimize şu serpecek biseyler paylasiyorsunuz.ama uzaklasman daha uygun ise seni ve hoş sohbetini ozleyecegiz. İnşallah bı şekilde güzel haberler vereceğiz sana güzel haberlerini alacağımızı umuyorum.😶 Bebislerine kendine çok çok iyi bak. 🙂
Hepinizi seviyorum mesajlarınız için çok teşekkür ediyorum 🤗💕

Kızlarcım bir şey yok, dün mini bir açıklama yazmıştım buraya.
Sadece artık çok sorumluluk almamam gerekiyor. Bu benim sağlığımı da etkiliyor. O yüzden topiği devrettim.
Ne zaman etiketlerseniz ben bakarım topiğe istediğiniz kadar soru sorarsınız 🤗💕 ayrıldığımız yok. Dm de açık zaten profilim de açık.
Çok şükür bugüne kadar enerji emen bir tayfadan olmadık, kendi topiğindeki insanlara yalanlar söyleyen sivri zekalardan olmadık, aman hamileyim nazar mı değer dur saklayayım endişesine girmedik, herkesin arkasından konuşup sonra o konuşanlarla birlikte bir grup olup yüzsüzlük etmedik.
Biz hep burdaydık, istediğimiz için.. hırs uğruna sohbete gelmedik, kimseyi stalklamadık, uzaktan laflar sokmaya çalışanların aklına güldük. Öyle bir noktaya geldik ki gözardı etme butonunu bile pasifleştirdik çünkü bazen gözünün önünde olup zorla kendini gözüne sokmaya çalışan insanların bu denli hareketlerinin gizli hayranlıklarını farkettik ve daha rahat stalklasınlar sohbetlerimizi dua ediş şeklimizi bile daha rahat taklit etsinler diye profilimizi tamamen açtık. Anne olacak ama hala laga luga peşinde tiplerden korusun rabbim
Tamamen sağlığım , gün boyu tlf u elimde tutamayacak olmam ve sorumluluktan dolayı devrettim. Ama burdayım, her istediğinizde yanınızdayım 💕
Canım benim. Sen iyi ol yeterki.Hiçbir şey senin ve bebeklerinin sağlığından daha önemli ve değerli değil. Seni seviyoruz tatlı kıs 🥰

Asko benim bat 10 mayis kasıklarımda ağrı var karın ağrım var gazim var ama göğüs agrim yok gerçi PROLAKTİN yüksek olunca 2 hafta öncesinden agrirdi kasık ağrısı falan da m sanırım clife dan
Benimde prolaktin yüksekti c life ve dostinex kullandım bat 13-14 mayıs asşılama olucaktı bayram diye yine ertelendi

Benimde prolaktin yüksekti c life ve dostinex kullandım bat 13-14 mayıs asşılama olucaktı bayram diye yine ertelendi
Bende aynı ilacı kullandım ek olarak agnucaston kullanıyorum bitkisel ilaç 6 ay boyunca devam et demişti bana yakınmış bende gecikirsem o tarihlerde test yapacam eşim görevden gelecek inşallah ikimize de bayram sevindi olur clife vesile olur inşallah bayram sevinci çocuk isteyen hepimize nasip olur 🙏

Bende aynı ilacı kullandım ek olarak agnucaston kullanıyorum bitkisel ilaç 6 ay boyunca devam et demişti bana yakınmış bende gecikirsem o tarihlerde test yapacam eşim görevden gelecek inşallah ikimize de bayram sevindi olur clife vesile olur inşallah bayram sevinci çocuk isteyen hepimize nasip olur 🙏
inşallah canım benim eşimin ileri hızında ve morfolojisinde sorun var oda takviye alıyor ama doğal zor gibi bizim çünkü ileri hız 0 hızlı hareketli %21 morfoloji %1 Toplam sperm 49 milyon ama mlde 14 milyon

Clife nasıl kullandın ben adetin 2.gunu başladım sahurla iftarda kullandım 10 gun sonra eşim göreve gidiyor diye bıraktım
inşallah canım benim eşimin ileri hızında ve morfolojisinde sorun var oda takviye alıyor ama doğal zor gibi bizim çünkü ileri hız 0 hızlı hareketli %21 morfoloji %1 Toplam sperm 49 milyon ama mlde 14 milyon
Sperm testinden falan pek anlamıyorum ya aşılama yaptırdım ben eşimde de sorun yoktu tutmadı

Clife nasıl kullandın ben adetin 2.gunu başladım sahurla iftarda kullandım 10 gun sonra eşim göreve gidiyor diye bıraktım

Sperm testinden falan pek anlamıyorum ya aşılama yaptırdım ben eşimde de sorun yoktu tutmadı
c life adetin 5.günü başladım siparişi geç verdiğim için ama kullanabilceğimi söylediler devlette 3 aşılamdan sonra tüp bebek raporu çıkıyor dediler inşallah nasip olurda gerek kalmaz gerek olursa peş peşe 3 aşılama yapıcak tutma ihtimali artsın diye hakkımızda hayırlsı olsun bayram hediyesi göndersin rabbim gönlümüze göre

c life adetin 5.günü başladım siparişi geç verdiğim için ama kullanabilceğimi söylediler devlette 3 aşılamdan sonra tüp bebek raporu çıkıyor dediler inşallah nasip olurda gerek kalmaz gerek olursa peş peşe 3 aşılama yapıcak tutma ihtimali artsın diye hakkımızda hayırlsı olsun bayram hediyesi göndersin rabbim gönlümüze göre
2 aşılama canım, ben 2 aşılama sonrası çıkarmıştım

Kızlarcım bir şey yok, dün mini bir açıklama yazmıştım buraya.
Sadece artık çok sorumluluk almamam gerekiyor. Bu benim sağlığımı da etkiliyor. O yüzden topiği devrettim.
Ne zaman etiketlerseniz ben bakarım topiğe istediğiniz kadar soru sorarsınız 🤗💕 ayrıldığımız yok. Dm de açık zaten profilim de açık.
Çok şükür bugüne kadar enerji emen bir tayfadan olmadık, kendi topiğindeki insanlara yalanlar söyleyen sivri zekalardan olmadık, aman hamileyim nazar mı değer dur saklayayım endişesine girmedik, herkesin arkasından konuşup sonra o konuşanlarla birlikte bir grup olup yüzsüzlük etmedik.
Biz hep burdaydık, istediğimiz için.. hırs uğruna sohbete gelmedik, kimseyi stalklamadık, uzaktan laflar sokmaya çalışanların aklına güldük. Öyle bir noktaya geldik ki gözardı etme butonunu bile pasifleştirdik çünkü bazen gözünün önünde olup zorla kendini gözüne sokmaya çalışan insanların bu denli hareketlerinin gizli hayranlıklarını farkettik ve daha rahat stalklasınlar sohbetlerimizi dua ediş şeklimizi bile daha rahat taklit etsinler diye profilimizi tamamen açtık. Anne olacak ama hala laga luga peşinde tiplerden korusun rabbim
Tamamen sağlığım , gün boyu tlf u elimde tutamayacak olmam ve sorumluluktan dolayı devrettim. Ama burdayım, her istediğinizde yanınızdayım 💕
Ayyy bende dedim noluyor 😓 içime su serptin vallahi, duur gitmek yok nereyeee daha sana güzel haberlerimizi vereceğiz Allahin izniyle🙏 sende güzelce kucağına alacaksın bebisleri bize resim atacaksin🧿❤️
Senin moralini gücünü kimse bozamaz canım benim güçlü anne🌈🌱

X