Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gidip kendime pilates matı alam yoga yapam egzersiz yapam esneklik kazanam 🤗💕 pandemiden önce derse gidiyorduk diye eve almamıştım ama dün şokta görmüştüm btmediyse alayım evde de yapayım
Yap yap. Sezeryanmı olcan larim ikiz olunca normal oluyormu bilmiyorum da 😬

Kuzucum iyi gidiyor 🤭 estrofemin 6.günündeyim. cumartesi kontrolum var kesinlesecek transfer tarihim. Şimdilik bayramın 1.gününe denk geliyor transfer 🤭 çok az kaldı heyecanlıyım mutluyumm 😍 sen nasılsın neler yapıyorsun 🤗
Ayy canım harika inşallah bayram şekerin sımsıkı tutunacak çok sevindim güzel ilerlemesine haberdar et beni dualarım seninle 😍 bende bulantı falan başladı canım onla biraz mücadele ediyorum 😍

Kızlarcım bir şey yok, dün mini bir açıklama yazmıştım buraya.
Sadece artık çok sorumluluk almamam gerekiyor. Bu benim sağlığımı da etkiliyor. O yüzden topiği devrettim.
Ne zaman etiketlerseniz ben bakarım topiğe istediğiniz kadar soru sorarsınız 🤗💕 ayrıldığımız yok. Dm de açık zaten profilim de açık.
Çok şükür bugüne kadar enerji emen bir tayfadan olmadık, kendi topiğindeki insanlara yalanlar söyleyen sivri zekalardan olmadık, aman hamileyim nazar mı değer dur saklayayım endişesine girmedik, herkesin arkasından konuşup sonra o konuşanlarla birlikte bir grup olup yüzsüzlük etmedik.
Biz hep burdaydık, istediğimiz için.. hırs uğruna sohbete gelmedik, kimseyi stalklamadık, uzaktan laflar sokmaya çalışanların aklına güldük. Öyle bir noktaya geldik ki gözardı etme butonunu bile pasifleştirdik çünkü bazen gözünün önünde olup zorla kendini gözüne sokmaya çalışan insanların bu denli hareketlerinin gizli hayranlıklarını farkettik ve daha rahat stalklasınlar sohbetlerimizi dua ediş şeklimizi bile daha rahat taklit etsinler diye profilimizi tamamen açtık. Anne olacak ama hala laga luga peşinde tiplerden korusun rabbim
Tamamen sağlığım , gün boyu tlf u elimde tutamayacak olmam ve sorumluluktan dolayı devrettim. Ama burdayım, her istediğinizde yanınızdayım 💕
Canım tamamen gitme de 😍 biz seni biliyoruz ama tabiki önemli olan sen ve bebişlerinin sağlığı kuzum kendin ve onlar nasıl iyi olacaksa öyle yap canım arkadaşım 😍 topiklerin kraliçesi🏆🎖️

Sadece artık çok sorumluluk almamam gerekiyor. Bu benim sağlığımı da etkiliyor. O yüzden topiği devrettim.
Ne zaman etiketlerseniz ben bakarım topiğe istediğiniz kadar soru sorarsınız 🤗💕 ayrıldığımız yok. Dm de açık zaten profilim de açık.
Çok şükür bugüne kadar enerji emen bir tayfadan olmadık, kendi topiğindeki insanlara yalanlar söyleyen sivri zekalardan olmadık, aman hamileyim nazar mı değer dur saklayayım endişesine girmedik, herkesin arkasından konuşup sonra o konuşanlarla birlikte bir grup olup yüzsüzlük etmedik.
Biz hep burdaydık, istediğimiz için.. hırs uğruna sohbete gelmedik, kimseyi stalklamadık, uzaktan laflar sokmaya çalışanların aklına güldük. Öyle bir noktaya geldik ki gözardı etme butonunu bile pasifleştirdik çünkü bazen gözünün önünde olup zorla kendini gözüne sokmaya çalışan insanların bu denli hareketlerinin gizli hayranlıklarını farkettik ve daha rahat stalklasınlar sohbetlerimizi dua ediş şeklimizi bile daha rahat taklit etsinler diye profilimizi tamamen açtık. Anne olacak ama hala laga luga peşinde tiplerden korusun rabbim
Tamamen sağlığım , gün boyu tlf u elimde tutamayacak olmam ve sorumluluktan dolayı devrettim. Ama burdayım, her istediğinizde yanınızdayım 💕
Kesinlikle öyle senin sağlığından önemli değil gördüm kasılmalar olmuş hem çok üzüldüm hemde sana çok kızdım ne boş insanlar için sinirlerini yıpratıyorsun boşver. Sen her zaman yanımızda oldun bizde senin yanındayız kararlarının da❤️ ama bence çok doğru bir karar vermişsin özellik le telefonu elinde fazla tutmama konusunda. Kendşne bebeklerine odaklan mis gibi 😍

Haklısın cok nette zaman geçirmek bebeklerine zarar gerçekten.. Ama üzülme olur mu kim ne derse desin noldu tam bilmiyorum ama seni sevenler yaninda merak etme💚inşallah güzel haberler verdiğimde burda olursun beraber yaşarız o günleri 💞

LaRisaCca LaRisaCca canım sağlık ve evlatların senin için daha önceliğin olduğu için yazına saygı duyuyorum.
Ancak kim ne söylemiş ne yapmış umursama.
Burada sevinçlerimizle üzüntülerimizle ve kaygılarımızla birbirimize destek olmaya çalıştık ki eminimin olduk ta....
""Çok şükür böyle kişiler de varmış"" dedirten forum olduk.. için rahat olsun.

Ayy canım harika inşallah bayram şekerin sımsıkı tutunacak çok sevindim güzel ilerlemesine haberdar et beni dualarım seninle 😍 bende bulantı falan başladı canım onla biraz mücadele ediyorum 😍
Aminnn insallah canımm insallah mayıs bitmeden kese görmeyi ümid ediyorum 🤭
Aa bulantımı öylemi kuzummm. Allah basladı desene 😍 güzel çileler diyelim 🤭 bulantılar sağlıklı gebeliğe işaretmiş canım geçer insallah 3.aya kadar 🤗

Aminnn insallah canımm insallah mayıs bitmeden kese görmeyi ümid ediyorum 🤭
Aa bulantımı öylemi kuzummm. Allah basladı desene 😍 güzel çileler diyelim 🤭 bulantılar sağlıklı gebeliğe işaretmiş canım geçer insallah 3.aya kadar 🤗
İnşallahhh canım şikayetçi değilim asla onlar sağlıklı olsunda ben 9 ay çekerim 😍 inşallah göreceksin taze transfer olacak o zaman dimi canım 😍

İnşallahhh canım şikayetçi değilim asla onlar sağlıklı olsunda ben 9 ay çekerim 😍 inşallah göreceksin taze transfer olacak o zaman dimi canım 😍
Yok kuzuşum benm martta donduruldu embriyolarım. rahim dinlendirme verdi 2 ay doktorum 😊 şuan sadece transfer hazırlığı içindeyim. rahim kalınlığı istenen boyuta geldiğinde transfer olacak. Bayramın 1.gününe denk geliyo hesapladı doktorum belirsiz şuan tam günü 🤭

ayy hadi inşallah canım bu aydan umudumu kesmiştim hatta olmazsa ara vercem bir kaç ay diyodum öylesine yaptım testi evdekiler bitsin diye :) yarın sabah ta yapayım bakayım ona göre giderim kan vermeye.
peki iğnenin etkisi kalmamıştır demi kanda çıkarsa yüksek değer?
İğnenin kaçıncı günü acaba ? Hayırlısı olsun inşallah

Larim seni tanıdığıma çok memnunum ve içtenliğine hiç bir şüphem yok. biz seni biliyoruz sen bu günleri çok beklemişsin şu hamilelik sürecin icin çok emek vermişsin tadını cikarman ve tamamen kendine odaklanman gerekirken bize vakit ayirmissin. Bazıları bu fedakarlığıni anlayamayacaksa boşver. Senin gibi bı çok arkadaş hamileliği başlasa da burada bize yardımcı oluyorsunuz. Bir nebze içimize şu serpecek biseyler paylasiyorsunuz.ama uzaklasman daha uygun ise seni ve hoş sohbetini ozleyecegiz. İnşallah bı şekilde güzel haberler vereceğiz sana güzel haberlerini alacağımızı umuyorum.😶 Bebislerine kendine çok çok iyi bak. 🙂

canım seni yazdıkların gördümde bat ne zaman
Asko benim bat 10 mayis kasıklarımda ağrı var karın ağrım var gazim var ama göğüs agrim yok gerçi PROLAKTİN yüksek olunca 2 hafta öncesinden agrirdi kasık ağrısı falan da m sanırım clife dan

X