Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Topiği de üstüme zimmetlemişler benden simgoşun performansını beklemeyin kuzularders çalışıyorum
Bence hiçbirimiz simgoşun performansını gosteremezdik uzun uzun altınti yapardı resmen girmedigim zamanki konuların özeti olurdu

Yap yap. Sezeryanmı olcan larim ikiz olunca normal oluyormu bilmiyorum da
Biraz zor canım ben tamamen muhteşem fiziğimi korumak için şaka şaka vücuduma kaslarıma güç kazandırmak için yapıyorum daha doğrusu yeniden başlıyorum
Canım tamamen gitme de biz seni biliyoruz ama tabiki önemli olan sen ve bebişlerinin sağlığı kuzum kendin ve onlar nasıl iyi olacaksa öyle yap canım arkadaşım topiklerin kraliçesi

LaRisaCca gideceksin zannettim üzülmüştüm takı yazılanların hepsini okuyana denk hakkında hayırlısı olsun asko brbislerden başka önemli bişi yok

Ayy inşallah bu ay pozitifi görürsün kuzucum . Acaba bugünkü test hatalı mı
Hepinizi seviyorum mesajlarınız için çok teşekkür ediyorum

Canım benim. Sen iyi ol yeterki.Hiçbir şey senin ve bebeklerinin sağlığından daha önemli ve değerli değil. Seni seviyoruz tatlı kıs

Benimde prolaktin yüksekti c life ve dostinex kullandım bat 13-14 mayıs asşılama olucaktı bayram diye yine ertelendi

Benimde prolaktin yüksekti c life ve dostinex kullandım bat 13-14 mayıs asşılama olucaktı bayram diye yine ertelendi
Bende aynı ilacı kullandım ek olarak agnucaston kullanıyorum bitkisel ilaç 6 ay boyunca devam et demişti bana yakınmış bende gecikirsem o tarihlerde test yapacam eşim görevden gelecek inşallah ikimize de bayram sevindi olur clife vesile olur inşallah bayram sevinci çocuk isteyen hepimize nasip olur

inşallah canım benim eşimin ileri hızında ve morfolojisinde sorun var oda takviye alıyor ama doğal zor gibi bizim çünkü ileri hız 0 hızlı hareketli %21 morfoloji %1 Toplam sperm 49 milyon ama mlde 14 milyon

Clife nasıl kullandın ben adetin 2.gunu başladım sahurla iftarda kullandım 10 gun sonra eşim göreve gidiyor diye bıraktım
inşallah canım benim eşimin ileri hızında ve morfolojisinde sorun var oda takviye alıyor ama doğal zor gibi bizim çünkü ileri hız 0 hızlı hareketli %21 morfoloji %1 Toplam sperm 49 milyon ama mlde 14 milyon
Sperm testinden falan pek anlamıyorum ya aşılama yaptırdım ben eşimde de sorun yoktu tutmadı

c life adetin 5.günü başladım siparişi geç verdiğim için ama kullanabilceğimi söylediler devlette 3 aşılamdan sonra tüp bebek raporu çıkıyor dediler inşallah nasip olurda gerek kalmaz gerek olursa peş peşe 3 aşılama yapıcak tutma ihtimali artsın diye hakkımızda hayırlsı olsun bayram hediyesi göndersin rabbim gönlümüze göre

2 aşılama canım, ben 2 aşılama sonrası çıkarmıştım

Ayyy bende dedim noluyor içime su serptin vallahi, duur gitmek yok nereyeee daha sana güzel haberlerimizi vereceğiz Allahin izniyle sende güzelce kucağına alacaksın bebisleri bize resim atacaksin
Senin moralini gücünü kimse bozamaz canım benim güçlü anne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…