Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haha benim kocam da adetime yakınken gebelik olabilir diye ilişkiye girmek istemiyor ne manyak kocam var hamile olsam tamamen kardeş kardeş uyuruz

Canım sabah oldu içerde sperm bekliyordur.
Yarın dene derim spermde sorun varsa riske atmayın.

Canım sabah oldu içerde sperm bekliyordur.
Yarın dene derim spermde sorun varsa riske atmayın.
İşte canım yarın akşam mı denesem sabah mı acaba en son ilişki bu sabah 7 de oldu kaçırmış olur muyum saat dilimini diye strese girdim her ay aynı şey aşırı stres oluyorum doktor iğnenin etkisini beklemeden de çatlayabilir deyince sabah denedik

Stres etme zaten sıklıkla beraberlik var canım..
Benim mesela çatlama olmadan 1 sefer beraberlik oldu sonrasında rahatsızlandım baraberlik hiç olmadı ve şükür 25.haftafayız

Stres etme zaten sıklıkla beraberlik var canım..
Benim mesela çatlama olmadan 1 sefer beraberlik oldu sonrasında rahatsızlandım baraberlik hiç olmadı ve şükür 25.haftafayız
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım olacağı varsa oluyor işte canım 3 aydır klomen kullanıyorum bu ay benimde olur inşallah bu ay Klomene rağmen geç büyüdü yumurtam hayırlısı bakalım

Benim de kalbim pır pır canım. Yarın kontrolüm var yine, iğneler bu akşam bitecek. Herşey yolunda giderse cumaya da toplama olacak, ondan sonra da transfer işte :)))
Ayy gerçekten çok heyecanlııı herhalde beraber olacak transferlerimiz
Yarın kaç yumurtan olduğunu öğrenirsin canımcım

Bende o süprizden önde 3 ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım negatif oldu 1 ay ara verdim o ay süpriz oldu bize

Allah’a şükür bişey olmadı ama korktum daha da olmazzzz didim kocişe

Hic sormadim valla yaa canima minetti zaten ilk aylar zor gecti benm bulantilar bas agrilari fln cidden neden yasakladilar acaba
Senin bulantıların varmış benim hiç bi bahanem yok ne akıntı oldu ne başka birşey sanki normal bi insanım hamile değil gibiyim ara da kendime hatırlatmasam unutucam doktor keyfine göre dememiştir herhalde ya

Canım daha çok küçük rahime yerleşmeye çalışıyor. İlişki esnasında hasar görebilir kanaman olabilir. Bu kadar basit baska bir sebebi yok. Genel olarak zaten 2.aya kadar ilişki yasaklanır sonra durum müsaitse doktorun bilgilendirir. İlk 3 ay ilişki yasaklayanlar bile var

Bilmiyorumki ilk gittim keseyi gorduk o zaman soyledi 3 ay yasak ona gore diye. Bende o heyecanla hic sormak aklma gelmedi heralde ilk 3 ay daha dikkat etmek gerekir ya genel olark o yzden soylemistir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…