Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende o süprizden önde 3 ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım negatif oldu 1 ay ara verdim o ay süpriz oldu bize 🥰
Ay ne güzel Bi sürpriz canım 🙏🧿🧿🧿bu ay olmasa eğer inşallah olur tabi bende 1 ay ara vericem muhtemelen doktor daha bu ay ara verelim dedi sonra vazgeçti.. Ara iyi olur çünkü her anlamda yoruldum psikolojik olarak en çok ta inşallah gerek kalmaz tabi 🙏🙏🙏❤️

Ay ne güzel Bi sürpriz canım 🙏🧿🧿🧿bu ay olmasa eğer inşallah olur tabi bende 1 ay ara vericem muhtemelen doktor daha bu ay ara verelim dedi sonra vazgeçti.. Ara iyi olur çünkü her anlamda yoruldum psikolojik olarak en çok ta inşallah gerek kalmaz tabi 🙏🙏🙏❤️
Hayırlısı olsun inşallah canım 🥰🤲
Tez vakitte kucaklarınız dolsun 🤲

Yok canım bugün gittim bişey demedi bu konuyla ilgili değerlerde bi düşüklük görsey Di ona göre Derdi herhalde dikkat et diye 🤗
Sen iste dikkat edersin kendine göre canim 😂biz korkmustuk önceleri sonra baktik sıkıntı yok anladin sen.. 😂😂😂

Kızlar herkese merhabalar. 😘 Yine size danışacağım bir konu var tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum.. (Perşembe akşam ilişki oldu) cuma muayene oldum pazartesi çatlar yumurta dedi doktor.. (Cumartesi sabah ilişki oldu) (pazar akşam ilişki oldu) pazartesi muayene oldum tekrar Çatlamamış yumurta riske atmamak için çatlatma iğnesi verdi doktor.. Dün pazartesi gündüz 14.30 da iğnemi yaptım.. Bu sabah (salı) ilişki oldu) iğnenin 17. Saatine denk geliyor.. Doktor iğneyi verirken yumurta büyük iğneyi beklemeden de çatlayabilir dedi.. Bu gece saat 2:30 da 36 saat doluyor yarın sabah mı ilişki olmalı yoksa yarın akşam mı sperm kalitesi için nasıl olmalı sabah olursa 42. Saate denk geliyor akşam olursa 55. Saate denk geliyor.. Biraz uzun oldu kusura bakmayın tecrübe etmiş arkadaşlar anlar zaten beni bu İğne olayı beni çok strese sokuyor nedense doktor da çatlama öncesi ilişki önemli dediği için bu kez erken başladık. Değerlendirmeye.. Yardımlarınız bekliyorum şimdiden çoook teşekkürler 🙏🙏😘😘😘
Canim bizde genelde igneyi vurulmadan hemen once iliski oluyordu sonrasinda 36. Saatte iliski mutlaka oldu. Sonrasinda gun asiri devam

Canim bizde genelde igneyi vurulmadan hemen once iliski oluyordu sonrasinda 36. Saatte iliski mutlaka oldu. Sonrasinda gun asiri devam
Anladım canım çok sağol cevap için benim 17. Saatte ilişkim oldu bu sabah bu gece 02:30 36. Saat oluyor ama sabah ilişki olduğu için gece sperm sağlıklı olmaz diye düşünüyorum şimdide hem zaten şuan bekleyen sperm var.. Yarın sabah olursa da yine sperm sorunu olur ben 55. Saat olsun diye düşünüyorum.. Hesaplamalarıma göre 36 saat sonra çatlayan yumurta 24 canlı kalıyor yine denk gelir dimi.. Çok yazdım kusura bakma canım olsun istiyorum artık bu ay

Anladım, geçmişolsun şu adenoma ilaç etki eder de küçülüp yok olur inşallah en kısa zamanda

@halleycik gecenin bu saati halley yerken aklıma sen geldin 😅 nasıl oldun ağrın sızın var mı iyimisin ??

Lariye noldu yine yahu 😳
Lariyle biz aynı gün ban yedik benim ilk ban olduğu için 1gun sürdü onun kaç gün bilmiyorum biraz bdv karistirdik 😁😁😁😁

Senin bulantıların varmış benim hiç bi bahanem yok 😂 ne akıntı oldu ne başka birşey sanki normal bi insanım hamile değil gibiyim ara da kendime hatırlatmasam unutucam 😅 doktor keyfine göre dememiştir herhalde ya
İlk 3 ay düşük riski oluyor ondan canım.. Allah yaşamasın tabi. Bir anlık zevk için gerek de yok bence :KK53:

Anladım canım çok sağol cevap için benim 17. Saatte ilişkim oldu bu sabah bu gece 02:30 36. Saat oluyor ama sabah ilişki olduğu için gece sperm sağlıklı olmaz diye düşünüyorum şimdide hem zaten şuan bekleyen sperm var.. Yarın sabah olursa da yine sperm sorunu olur ben 55. Saat olsun diye düşünüyorum.. Hesaplamalarıma göre 36 saat sonra çatlayan yumurta 24 canlı kalıyor yine denk gelir dimi.. Çok yazdım kusura bakma canım olsun istiyorum artık bu ay
İnsallahh verdigin emeklerine deger canim sen daha iyi bilirsin tabiki ayarlarsin saatini ona gore yaparsin cokta takma kafana ben verilen saatte yapamamistim ama o ay hamile kaldim yine de kader kismet 🥰

Akşam yemeğinde biber kızartması yapmıştım ellerim acayip yanıyor şu an akşamdan beri geçmedi 😭 ne yapabilirim. Başına gelen var mı
Canım zeytinyağ ile toz şekeri karıştırıp sür. Acısını alır. Ben çok şey denemiştim bu geçirmişti

X