Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yumurta kontrolündeb geldim cuma günü birdaha kontrol pazar VEYA pazartesi toplarız dedi doktor inşallah ağlıklı olurlar
Benim de yarın kontrolüm var, herşey yolunda giderse cuma toplama salı veya çarşamba da transfer, İnş süreç çok güzel geçer

Benim 12. Gün 10.11 cikmisti :) 16 32 60 200 diye gitmisti iki gunde bir

İnsallah vardir

Saol canım büyüklüğü işe ilgili birşey demedi ama 8tane olgunlaşan varmış diğerleride arkadan geliyormuş inşallah kaliteli olurlar iyimi kötümü bilemedim
İnşallah canım çoğu gitmiş azı kalmış Allahın izniyle sonucu göreceğin gün çabucak gelsin

Benim de yarın kontrolüm var, herşey yolunda giderse cuma toplama salı veya çarşamba da transfer, İnş süreç çok güzel geçer
Seninde tedavin hayırlar getirsin canım bayramı hakikaten bayram gibi yaşayalım hepimiz inşallah

Ben ilk 3 ay dikkat etmistim ama doktorun ozellikle iliski olmamasi gerek diye bir uyari yapmadiysa sorun olmaz diye dusunuyorum canim
Şu an son adet tarihime göre 4 haftalık
Teşekkür ederim

Ben ilk 3 ay dikkat etmistim ama doktorun ozellikle iliski olmamasi gerek diye bir uyari yapmadiysa sorun olmaz diye dusunuyorum canim
Yok canım bugün gittim bişey demedi bu konuyla ilgili değerlerde bi düşüklük görsey Di ona göre Derdi herhalde dikkat et diye

Kızlar herkese merhabalar. Yine size danışacağım bir konu var tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum.. (Perşembe akşam ilişki oldu) cuma muayene oldum pazartesi çatlar yumurta dedi doktor.. (Cumartesi sabah ilişki oldu) (pazar akşam ilişki oldu) pazartesi muayene oldum tekrar Çatlamamış yumurta riske atmamak için çatlatma iğnesi verdi doktor.. Dün pazartesi gündüz 14.30 da iğnemi yaptım.. Bu sabah (salı) ilişki oldu) iğnenin 17. Saatine denk geliyor.. Doktor iğneyi verirken yumurta büyük iğneyi beklemeden de çatlayabilir dedi.. Bu gece saat 2:30 da 36 saat doluyor yarın sabah mı ilişki olmalı yoksa yarın akşam mı sperm kalitesi için nasıl olmalı sabah olursa 42. Saate denk geliyor akşam olursa 55. Saate denk geliyor.. Biraz uzun oldu kusura bakmayın tecrübe etmiş arkadaşlar anlar zaten beni bu İğne olayı beni çok strese sokuyor nedense doktor da çatlama öncesi ilişki önemli dediği için bu kez erken başladık. Değerlendirmeye.. Yardımlarınız bekliyorum şimdiden çoook teşekkürler

Ya size bi soru sorucam ama biraz özel olacak doktora ilişkiye girilir mi diye sormayı unuttum eşimde kadınlar kulübüne sor diye ısrar etti ne yapmalıyız hamile olduğumuzu öğrendimizden beri uzak duruyoruz

Bizim bi skinti vs yoktu ama doktor ilk 3 ay yasak demisti direk canim ama bilemiycem tabi

Ya size bi soru sorucam ama biraz özel olacak doktora ilişkiye girilir mi diye sormayı unuttum eşimde kadınlar kulübüne sor diye ısrar etti ne yapmalıyız hamile olduğumuzu öğrendimizden beri uzak duruyoruz
Valla canım bende hiç dpktora sormadım.
İlk 3 ay hiç beraber olmadık bzimki hep stresliydi die eşimde çok korktu birşey olur die.
Sonrasında fazla da olmadı die bilirim 25. Hafta da 3 4 defadır
Ama yapanlar var sıklıkla sen durumunu bilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…