Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cok pimpirik yaptim kendime yaa
Resmen heryerim agriyo
Canım korona olduktan sonra benm vucut ağrım abarmıyorum bak 4 ay sürdü. Her direncim düştüğünde korona oldum gibi ağrıyodu. Geçen hafta yine ağırdı hafif grip oldum bacaklarm ağırdı hep. Doktor koronadan sonra 6ay kadar şikayetler devam ediyor dedi

Hemen bugün alıcam işlerimi halledeyim konu açtım başka arkadaşlarınında fikrini alayım diyorum belki vardır aralarında. Böyle öğrenen Ahh o heyacanı bana sor sen elim ayağım titriyor
Omur-un Hatunu böyle öğrendi canım yazar birazdan

Aynı şekilde kullanıyomuş larimm yumurtlmaya kadar günde 2 kaşık. Ya ben ramazan dolayısıyla matofini fln da aksattım hep belki de ondan dır biraz baskılanmıştır
Hmm belkide kuzucum
Ama pco lularda süreç çok uzun olabiliyor bunu net biliyoruz. Sabır gerektiğini biliyoruz. Ben aylarca pik görmeyen sabırla yapmaya devam edenleri de biliyorum hayatım

İçme canım doğalına bırak. Kendi kendine sökülsün daha iyi. Sen sadece stres yapma

Yok kuzum o İstanbul'da
Tamam kuzum öyle yapayım baride tüpten sonra düzgün bir şekilde adet olamayınca kafama takıldı hep

Hakkında hayırlısı olsun inşallah
Düzenli de 1 gün erken gelse işler değişecek
Gelmez inşallah ya iyi düşünelim iyi olacak bence rahat ol kuzum sende streste çok etkiliyor
İnşallah kuzum hepimiz için hayırlı zamanda öyle olsun kız İstanbul da da var iyi doktorlar bende orayı düşünüyordum bay x i bulunca vazgeçtim
Çok şükür canım sen napıyosun nasılsın temizlik nasıl
İyiyim kuzum yasak başlayınca başlayayım diye iki gün dışarılardaydım hep bugünden itibaren başlıyorum
Ya bende bekliyordum değerlerinden ötürü kuzum sen bir tane sağlıklı istedin Allah iki verdi çok şükür
Löp löp et olsun

Normal ise yat uyu sürekli kuzum yatmasan napcan zaten yasaklardan kimse birşey yapamıyor sende uyuyarak geçir iş dışında

iyim kuzum yasak başlayınca başlayayım diye iki gün dışarılardaydım hep bugünden itibaren başlıyorum
İyi yapmışsın canım havada çok güzeldi şansa bende dün eşimle kışlık yazlık ayakkabılık olaylarını hallettim bugünde koltukları yıkatıcam halıları verdim zaten yarında eşim duvarları ve mutfak dolaplarını halledecek sonra biticek inşallah başladın mı çabuk bitiyor canım iyi yapmışsın yasakta canın sıkılmaz

Sana düşen tek şey sabırlı olmak bebeğim
Bu ara bide göğüs ucları deneye deneye bi hal oluyorum ordna da anlarım diye hafif bi sızı var ama tam net değil. Bekliyorum bakalım larim birazda test yapmak stresmi yapıyo acaba bana
Bu aydan sonra test almayıp macuna devam etsemmi 2 ay daha bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…