Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende cok seviyorummm toprak cicekle ugrasmayi. İlk basta sey olarak anladim aktiviteyi spor
Ay yok kontrolsüz spor zarar verebilir çok dikkatli olmak lazım canım spor konusunda sakın kafana göre yapma. Ben zaman geçirmek için birşeyler buldun mu anlamında
Yok yok artık dinlicem Günaydın canım

günoooooooooooo
Duyguşşşşşşşş günaydın yollar boş mu
LaRisaCca sabah tartıldım 65 olmuşum ama bi o kdr da şişim var sanki kilo mu yoksa ödem mi bilemedm
Seni yerim ben ya kız takılma bu kadar sonumuz yusyuvarlak bunu unutma
Evde ovülasyon testlerim var kuzumm normal test almadım bilerek birde dün yanımda eşim vardı işede gitmedi
Yapsana bir tane ovü bakim

Sende biraz fazla alabilirsin canimm . Amannnn napalimmm ya

çok korkuyorum çok kilo almaktann alıyım ama çok degll snra hareketlerim kısıtlanırsa yaa

hemde nası boşş mis gibi gldimmm 3 dkika da

Haklısın canımcım. 3.gün ilaca başlayan çok kişi var o açıdan rahatladm. Depolarda tatil oluyor 1 mayısta ondan endişe ettim ama korkacağm bişey yok sonucta gonal f gibi sipariş üzerine gelen ilaçlar kullanmıcam vardır illa ki sağolasın

Varmı sence lariss ne olur var deeeee ne oluuuurrr

Eklentiler

• 33B47AD5-2611-450F-B3D1-7715EF567415.jpeg
    152,1 KB · Görüntüleme: 24
İşten çıkarma yasağı uzatılmış çook çok mutlu oldum hani diyordumya transfet tarihime denk geliyor yasak bitişi diye. Allah'ın iziniyle yasak bitiminde gebeliğim sağlıkla devam ederse 9.haftam olmuş olacak sonrası ne olacak bilmiyorum lariş nasıl sürekli izin alıcam çalışmadan hiçbi fikrim yok LaRisaCca

İnşallah larim yaa valla sıkıldım artık bende ciden

yok canım daha gelmedi hatta sabah test yapsam mı dedim etkisi geçmiş midir göreyim dedim sonra amaaan görüp nolcak sanki diye vazgeçtim

Sende biraz fazla alabilirsin canimm . Amannnn napalimmm ya
Evet canım ben bezelye değil resmen futbol topu gibi olcam
Hahahah cocuk havuzu mu alsaydin bide sisirilenlerden balkona koyar icinde otururdun
He dur trendyol indirimleri nden sipariş vereyim hemen yazın iyi serinlerim
çok korkuyorum çok kilo almaktann alıyım ama çok degll snra hareketlerim kısıtlanırsa yaa

hemde nası boşş mis gibi gldimmm 3 dkika da
Korkunun ecele faydası yok duyguş hepimiz bezelye gibi yuvarlanacaz en çok da ben
Varmı sence lariss ne olur var deeeee ne oluuuurrr
Varrrrrr bu kadar pik olması gebeliği gösterir canım inşallah bu test seni yanıltmaz
Ben sana tüyoları veririm jinekoloğun düşük tehdidi yazıp patlatacak canım
Cok pimpirik yaptim kendime yaa
Resmen heryerim agriyo
Canım olman mümkün değil merak etme yeni geçirdin üşütmüşsündür ağrı kesici al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…