Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canim 3. Ya da 4. Gunu baslaniyorben 4 baslamstm

Normaldir kuzucum ya doktorlar riske atmaz sanmam doktoruna güven
Bebeğim güveniyorum da benm basıma çok işler geldi güvendiğim doktorlardan tırsıyorum şimdide. Tabii bu doktorum hep güven vermişti bana emin adımlar atarak hareket etti ama yine de işte

Kızlar en son bi damla akıntı geldi demiştim devamı gelmedi peçete sildiğimde beyaz akıntım geliyor kusura bakmayın böyle yazıyorum ama hala umut varmıdır
Kırmızılar gelene kadar umut hep vardır kuzucum
Ya kızlar size bişey danışcam bende idrar yolu enfeksiyonu çıkmış baya doktor cefaks yazmış bir zararı olur mu ki çok aklıma takılıyor LaRisaCca edaecoo
Evet kullanabilirsin canım sonuçta doktor seni riske atmaz
Dolma yaprak sarma salata patates kızartması çorba beybi bugün kv dedeyiz yine
Oo afiyet olsun canım
Off çok severim barbunya afyt olsun
Gel birlikte yiyelim
Arkadaşımın annesi 2 doz aşı vurulmasına rağmen virüs olmuş bugn duydum bu Kdr insan neden aşı oluyor o zmn
Canım sadece hafif geçiriyorsun bulaş olan çevremde de oldu
Tavada soslu tavuk, közde biber patlıcan, erişte çorbası, salata, sumaklı soğan
Ellerine sağlık canım Afiyet olsun

Kızlarrr iyi günler bu gece adetimi oldum, doktoruma da yazdım. 3.günü muayeneye gideceğim ultrasonla bakılsın dedi. Şuanlık ilaç vermedi tahlil duruma göre isteyeceğim dedi
Ayyyy canım gözün aydın inşallah çok güzel ilerlicek transfer sürecin yarın mı gideceksin muayeneye

dimi belki ben boşuna endişelendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…