Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım taze de olsa dondurulmuş da olsa adetin 3.-4. günü genelde başlanıyor. Dondurlmasına ya da taze olmasına ilaç kullanımından sonraki ohss durumuna göre karar veriliyor canım
Kocam bey hamburger yapalım dedi oruçlu oruçlu canım çekti benimde bizde bu menü
Valla ben de bugün hamburger eti ve ekmeği aldım,göbek marul da aldım bu aralar yapacağım, planlarım arasında var afiyet olsun ellerine sağlık
Ay evet ya 2 senemizi çaldılar şirifsiizlir
Bu kapanma geçen yıl kış ayında 20 gün olsaydı yaz sonunda 20 gün olsaydı biz bu işi bitirmiştik. 15 ay ödenmiş olacak olan kçö ile 40 gün boyunca tüm türkiyeye maaş verirlerdi kira yardımı ds yapılırdı ama sanırım kafa pek basmıyor
Adet oldumya çok ağrım oluyo ilk günü patatesli bezelye
Makarna
Mercimek çorba canım bugun. Daha baslayamadım bile kalkıp yapmam lazım
Oy geçmişler olsun bitanem
Afiyet olsun çok yorma kendini. Mönünü azalt, makarna yapma istersen gerisi yetmez mi

Anladım kuzum, estrofem'e falan 3.günü baslanıyo yani sanki ilk günden içenleri de duydum da kafam takıldı neyse yine basladım ben dedektifliğe bi türlü güvenemedim gitti ya illa sorgulucam

Hayatım benim eşim yemek konusunda acaip takıntılı. En az 3çeşit istiyor birde oruçlu olunca surat asar eminim. Dün de geçen günden kalanları ısıtmıstım beyefendi kemküm etti. Transferden sonra görücem onu ben

Ayyy yap yap valla ağzım sulandı gerçekten öfff sağol kuzum sana da afiyet olsun sende ne var bugün

kesinlikle öyle zamanında yapmadılar madem yapabiliyodun yani o kadar saçma saapan işlere girdiler ki hayatımızı da mahvettiler. yaza hazırlık yine zaten bu insanlar düşünüldüğü için yapılan bir şey değil. turizm açmak için

Valla hatırlamıyorum kaçıncı gün başladığımı, rahim kalınlığım iyiydi ama evet gebeliğin 10. Haftası bitene kadar kullandım kuzum
Barbunya pişirmeyi planlıyorum canım dünden de köfte çorba filan vardı . Bitsin onlar

oo çok severim barbunya zeytinyağlı ellerine sağlık afiyetler olsun şimdiden canımcımmm

Ya kızlar size bişey danışcam bende idrar yolu enfeksiyonu çıkmış baya doktor cefaks yazmış bir zararı olur mu ki çok aklıma takılıyor LaRisaCca edaecoo
Ben monurol dü galiba tek seferlik şase onu kullanmıştım hamileyken dr verdiyse uygundur ama prospektüse bakabilirsin

Bbgm bnm uzun protokol oldugu için ben 1.5 ay öncesi başladım dondurulmuş transfer hazırlığına

Katılıyorummm kesinlikle çok doğru bir cümle olmuş kmse düşünülmüyo yaza hazırlık

Ya kızlar size bişey danışcam bende idrar yolu enfeksiyonu çıkmış baya doktor cefaks yazmış bir zararı olur mu ki çok aklıma takılıyor LaRisaCca edaecoo
Cnm bnde kullandım cefaks ama bnm herhangi Bi hamilelik şüpem yoktu o zmn doktor verdiyse vardır Bi bildigi içeriğine bak bakalım ne dio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…