Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Lariş LaRisaCca nasılsın canım benim belim çok ağrıyor sanki 2ye ayrılacak gibiyim kasık ağrısı yok sadece bel ağrısı sende oluyor mu?
Bana da haber ver muhakkak çok merak ederim

Yeşilcim bende her ikisi de var gerçekten canım yanıyor yürürken topallıyorum
bnde dün yemek yaptım ya üstüne çamaşır koy meyve soy bulaşıkları hallet belim sırtım kopacak gibiydi kendmi nası koltuga atıp uzandm blmyrm çok sabit oturuncada bel ağrım oluyor onun dışında dün kasık ağrım çok yoktu bi ara yokladı geçti siz acaba ikiz oldugunuz için mi daha çok hssediyorsunuz

Anladım tatlım şöyle diyim ovştreelnin 13 günü tek doz vurulmuştum transferden önce ben de diyorum ki iğne etkisi artık geçmiştir.Tutunmamı oluyor yani transferim tuttumu diye gebelik testini attım size

almadılar çok şükür canm çatlakmış kesin film sonucuna göre 10 gün basmayacak ayagına
Geçmiş olsun canım benim
Kaş,ağda, pedikür,cilt bakımı
Yüksek ihtimalle
Günaydın bebeğim
Anladım tatlım şöyle diyim ovştreelnin 13 günü tek doz vurulmuştum transferden önce ben de diyorum ki iğne etkisi artık geçmiştir.Tutunmamı oluyor yani transferim tuttumu diye gebelik testini attım size
İşte ovitrelle nin 13. Günü bu kadar silik olması yanıltabilir 2 gün sonra tekrar yap canım koyulaşmaya göre bilirsin var mı yok mu 5. Gün erken daha
Günaydın kızlar
Günaydın bebeğim

Kızlar ben gidip torna tesviyeye gircem malum 20 gün kapanacağız. Sabah erken alıyorlar ki beni kimseyle denk gelmeyim, temizlik de yeni yapılmış oluyor, iyi oluyor

Ay ilk cumleyi okudum simdi de torna tesviye isine mi el atti bu kiz masallah diyorm oruc kafayla anca bu kadar oluyo napim beyin goctu iki haftadir

Hayırlısı olsun

Napıyosun canım
Güzellik merkezine geldim canım sıramı bekliyorum aslında saat 10 daydı randevum 2-3 kişi sabah kapıda beklemişler. Kızlar aradı, simge gecikmeli gel dediler. Kimseyle temas etmeyeyim diye..
Öyle olunca bu saate kaldım

Ohh ne güzel canım 20 gün en azından zor durumda kalmazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…