Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bebeğim erteledin değil ertelemek zorunda kaldin de nasip böyleymiş artik birakmak yok yola devam

Aaa dur bunu da es geçmeyeyim, enişteniz de formundaydı yine. Kayısı suyu al ki rahat lavaboya çıkayım diye gönderdim. Gitmiş 1 küçük meyve suyu almış gelmiş
Yarıldım sabah sabah sen dua et almış ya eli boş dönüp yokmuş deseydi
Yok tatlım bugünle artık 13.güne girdim yani ayın17 sinde ovitrelle olmuştum artık etki meyli yoktur bence bugün 13.gün sabajih test yapayım.benimde bu arada 5.embriyosu
Ama dedinki bugün transferin 4. Günü, transferden 12-13 gün önce ovitrelle oldun. Nasıl o zaman bugün 13. Gün oluyor? Eğer ovitrellenin 13. Günüyse hala etkisi olabilir canım bünyeye göre vücuttan atılma süresi değişiyor ovitrelle nin
1 tane kayisida alabilirdi oyle deme
O da mümkün
Bebeğim erteledin değil ertelemek zorunda kaldin de nasip böyleymiş artik birakmak yok yola devam
Durmak yok yola devam beybisi
Günooooooooo iki gündür sabaha yetişemiyorum bari Şimdikten yazayım
Güno bebişim
Günaydın bebeğim
İyi gidiyorsun tatlım maşallah kalan 4 ayı da böyle dengeli aldın mı tamamdır bu iş
Merhaba Buda transferimin 5.günü idrar testi var mı sizce gebelik paylaşırsanız sevinirim
Merhaba canım evet bariz çizgi var yukarıda kafamı karıştıran bir durum oldu onu sordum bir bakar mısın

bebiş bn kadınbudu köftyi çok çok severm çokta gzel olur annem sık sık yapardı bize afyt olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…